PDA

View Full Version : سوال: سیستم پشتیبانی آنلاین

myysl97
جمعه 03 اردیبهشت 1395, 16:30 عصر
سلام دوستان
در سایت چطوری یه سیستم پشتیبانی آنلاین بذاریم؟طرف بیاد سوالشو بپرسه آنلاین جواب بدیم؟
چت گروهی نباشه دیگه .
ممنون.

ali_72
شنبه 04 اردیبهشت 1395, 01:45 صبح
من ک asp mvc کار میکنم
این کار رو با سیگنال آر انجام داده بودم

bomb23
شنبه 04 اردیبهشت 1395, 02:20 صبح
سلام
میتونید از jquery و ajax استفاده کنید ولی همونطور که دوستمون گفت signalr بهترین گزینه برای اینکار هستش.

shabgardetanha
شنبه 04 اردیبهشت 1395, 04:21 صبح
سلام
من میخواهم برا ارتباط سایت با اپ اندرویدی از سیگنال ار استفاده کنم ولی اصلا نميدونم از کجا برا vs2012 دانلود کنم و اصلا چطور باهاش کار کنم خیلی سرچ زدم چیزی سر در نیاوردم دوستان خواهش میکنم اگه کسی ميدونه کمک کنه ممنون

ali_72
یک شنبه 05 اردیبهشت 1395, 02:57 صبح
خیلی سرچ زدم چیزی سر در نیاوردم

اینو موقعی که داشتم Qt شروع میکردم . مدیر عزیز اقای
pswin.pooya (http://barnamenevis.org/member.php?34511-pswin-pooya) به من گفتن و چقدر بعد از این متحول شدم :لبخند: و خدا روشکر نتیجه ش این شد ک یه پروژه کامل با Qt نوشتم:

"من یه مساله رو متوجه شدم اونم اینه که اکثر سوالهایی رو که پرسیدی یا توی داکیومنت هستن و یا اینکه راحت می شه با سرچ گوگل پیدا کرد. اگر اینجوری بخوای بکنی توی C++‎‎‎‎ نمی تونی جلو بری. اینجا خودندن داکیومنت و منابع اینترنتی خیلی خیلی مهم هست. شما با نخوندن داکیومنت نه تنها به جواب نمی رسی بلکه حتی شانس کشف کردن امکانات جالب کیوت رو هم از دست می دی. از طرف دیگه وقتی سوال می پرسی اقلب برنامه نویسهای حرفه ای حوصله و یا وقت جواب دادن به سوالهای ابتدایی رو ندارن (بهتره بگیم پتاسیلش رو ندارن). این روش سوال کردن و ج گرفتن مخصوص تالار برنامه نویسیهای سی شارپ و ... هست که کلا در گیر مسائل اولیه مثلا چجوری گرید رو فیل کنم و اینها هست اما برنامه نویسهای C++‎‎‎‎ معمولا درگیر مسائل به مراتب پیچیده تر هستن."

امیدوارم منو ببخشید ولی سر در نیاوردن یعنی تلاش کافی نداشتی
باید مسیری ک رفتی و ب نتیجه نرسیدی لااقل بگی تا بقیه بتونن راهنمایی کنن و تجربیاتشون رو در اختیارت بذارن
بازم عذرخواهی میکنم

aaligoli
یک شنبه 05 اردیبهشت 1395, 09:34 صبح
سلام دوستان
در سایت چطوری یه سیستم پشتیبانی آنلاین بذاریم؟طرف بیاد سوالشو بپرسه آنلاین جواب بدیم؟
چت گروهی نباشه دیگه .
ممنون.
از اسکریپت Livezilla استفاده کنید.

amir_T_2008
یک شنبه 05 اردیبهشت 1395, 11:10 صبح
دوستان کسی سمپل داره قرار بده ؟

ali_72
دوشنبه 06 اردیبهشت 1395, 02:24 صبح
دوستان کسی سمپل داره قرار بده ؟

برای livezilla یا سیگنال آر؟
برای livezilla ک خود سایتش قدم به قدم اموزش داده. اصلا جای ابهام نداره . خیلی ساده ست
برای سیگنال آر هم تو نت خیلی سمپل زیاده

hamed_keshavarz
سه شنبه 26 تیر 1397, 20:12 عصر
من هم خیلی گشتم دنبالش و نهایتاً ابزار زیر را پیدا کردم :

http://www.1abzar.com/abzar/online-support.php

ازش استفاده کردم، عالیه.