PDA

View Full Version : دسترسی به کنترل های صفحه ی دیگر

reddevilutd
شنبه 04 اردیبهشت 1395, 05:57 صبح
با سلام

من توی asp.net نیاز دارم در یک صفحه ، به کنترل repeater صفحه ی دیگر دسترسی داسته باشم و آن را مقدار دهی کنم. چگونه این کار را انجام دهم ؟

با تشکر

rezashaban
شنبه 04 اردیبهشت 1395, 08:40 صبح
سلام دوست من میشه بهتر توضیح بدی آخه یه مقدار گنگه توضیحاتت

reddevilutd
شنبه 04 اردیبهشت 1395, 09:26 صبح
دوست عزیز ، من یک صفحه ی product.aspx دارم که کاربر با زدن دکمه ی "اضافه به سبد خرید" محصول رو در Session ذخیره می کنه. می خوام این محصول ذخیره شده در session در صفحه ی cart.aspx نشون داده شود . توی صفحه ی cart.aspx یک کنترل repeater قرار دادم که باید در همان صفحه ی product.aspx مقادیر را به کنترل repeater بفرستم ، ولی چون این کنترل در صفحه ی دیگری هست ، به آن دسترسی ندارم.
با تشکر

rezashaban
یک شنبه 05 اردیبهشت 1395, 02:00 صبح
دوست عزیز ، من یک صفحه ی product.aspx دارم که کاربر با زدن دکمه ی "اضافه به سبد خرید" محصول رو در Session ذخیره می کنه. می خوام این محصول ذخیره شده در session در صفحه ی cart.aspx نشون داده شود . توی صفحه ی cart.aspx یک کنترل repeater قرار دادم که باید در همان صفحه ی product.aspx مقادیر را به کنترل repeater بفرستم ، ولی چون این کنترل در صفحه ی دیگری هست ، به آن دسترسی ندارم.
با تشکر
سلام
خب طبیعتا وقتی کاربر کالایی رو به سبد حرید اضافه میکنه و سبد خرید رو در صفحه ی دیگه ای باز داره باید صفحه رو رفرش بکنه که کالاها براش نمایش داده بشه و این که شما بخوای به صورت خودکار آخرین تغییرات سبد خرید رو بدون رفرش کردن صفحه به کاربر نمایش بدی باید از Ajax استفاده کنی و براش تایمر بداری تا در بازه ی زمانی مشخص آخرین اطلاعات رو در صفحه لود کنه