PDA

View Full Version : سوال: سوال در مورد کوکی مرورگرها

parsdarab
دوشنبه 13 اردیبهشت 1395, 17:23 عصر
سلام دوستان

تاحالا به این دقت کردین وقتی توی یه برنامه وب لاگین می کنین اگه داخل فرمی ما فیلدهایی به صورت زیر داشته باشیم

<div class="form-group">
<div class="row">
<div class="col-lg-3 controls">
@Html.LabelFor(model => model.UserNameTerminal, new { @class = "control-label required" })
</div>
@Html.TextBoxFor(model => model.UserNameTerminal, new { @class = "form-control" })
</div>

@Html.LabelFor(model => model.PasswordTerminal, new { @class = "control-label" })
</div>
@Html.PasswordFor(model => model.PasswordTerminal, new { @class = "form-control" })
</div>
</div>
</div>

مرورگر به صورت اتوماتیک میاد مقدار فیلد یوزر و پس داخل این فیلدها پر میکنه !!!

برای جلوگیری از این کار باید چیکار کنیم؟

من اولش فکر کردم به خاطر نام فیلدهاست اما با تغییر نام فیلدها بازم مشکلم حل نشد
بعدشم رفتم تمام کوکی هایی که توی مرورگر بود پاک کردم بازم وقتی فرم رو باز میکنم میاد به صورت اتوماتیک این فیلدها رو پر میکنه

با تشکر

bomb23
سه شنبه 14 اردیبهشت 1395, 02:55 صبح
سلام منظورت از پر شدن اینه که از دیتا بیس داده میاره؟ یا اینکه نه مرورگر کش کرده؟ اگه منظورت اولیه که توی کنترلرت مدل رو پر کردی و اونو پاس داده خالیش کن بعد پاس بده به ویو. اگه منظورت دومیه باید از قسمت history پسورد ها رو پاک کنی یا از طریق مدیریت پسوردهای مرورگر اینکارو بکنی.

hakim22
سه شنبه 14 اردیبهشت 1395, 05:03 صبح
شما می توانید در تگ مربوطه از

autocomplete="off"

استفاده کنید تا جلوی پر شدن مقدار درون فیلد را بگیرید.

ahmad.t1100
سه شنبه 14 اردیبهشت 1395, 05:29 صبح
لینک زیر مشاهده شود
http://forum.soitip.org/showpost.aspx?cod=8

parsdarab
سه شنبه 14 اردیبهشت 1395, 16:29 عصر
سلام
با autocomplete="off" هم جواب نگرفتم

<div class="form-group">
<div class="row">
@Html.LabelFor(model => model.UserNameTerminal, new { @class = "control-label required" })
</div>
@Html.TextBoxFor(model => model.UserNameTerminal, new { @class = "form-control", autocomplete = "off" })
</div>

@Html.LabelFor(model => model.PasswordTerminal, new { @class = "control-label" })
</div>
@Html.PasswordFor(model => model.PasswordTerminal, new { @class = "form-control", autocomplete = "off" })
</div>
</div>
</div>

<input autocomplete="off" class="form-control" data-val="true" data-val-maxlength="کاربر گرامی طول فیلد نام کاربری حدااکثر باید 100 کاراکتر باشد." data-val-maxlength-max="100" data-val-required="کاربر گرامی نام کاربری اجباری می باشد." id="UserNameTerminal" name="UserNameTerminal" type="text" value="">
------------------------------------------------------------
وقتی کاربری لاگین میکنه
140226
بعد روی save کلیک می کنیم
140227
بعد یه فرم دیگه باز می کنیم که در اون یه مقداری را می خواهیم از کاربر بگیریم که مجبوریم از نوع password باشد
وقتی که فرم باز می شود

به صورت اتوماتیک اطلاعات یوزرنیم و پسورد وارد این تکس باکس ها میشه
140228