PDA

View Full Version : درخواست راهنمایی در خصوص نحوه ایجاد گزارش پویا با Fast Report

rahmatipoor
شنبه 18 اردیبهشت 1395, 14:58 عصر
با عرض سلام خدمت همه دوستان و اساتید عزیز

یه نرم افزار داریم کار می کنیم که تعداد فیلدها زیاده و اگه بخواهیم همه اونها رو توی گزارش از قبل آماده شده قرار بدیم عرض صفحه کمه و جاشون نمیشه

چطوری این امکان رو به کاربر بدیم که فیلدهایی رو که خودش میخواد توی محیط برنامه انتخاب کنه و گزارش بر اساس اون فیلدها به صورت پویا ایجاد بشه ( سی شارپ + دات نت فریم وورک 2 + Fast Report )

توی این سایت و سایتهای دیگه خیلی جستجو کردم.

توی همین سایت و سایتهای خارجی از قبیل stackOverFlow و Code Project نمونه برای استیمول و ابزار گزارش گیری خود ویژوال استودیو هست ولی برای Fast Report متاسفانه نتونستم نمونه یا راهنمایی خاصی پیدا کنم

البته میتونم از استیمول استفاده کنم ولی استیمول مشکلاتی داره که اگه با فست ریپورت باشه خیلی بهتره.

قبلش هم از همه دوستان و اساتید تشکر می کنم

isaac23
شنبه 18 اردیبهشت 1395, 19:47 عصر
دقیقا منم همین مشکل رو دارم اما راه حلی مناسبی به نظرم نرسید.

rahmatipoor
یک شنبه 19 اردیبهشت 1395, 09:26 صبح
بلایی که همه گیر باشه تحملش راحت تره :چشمک:

دوستان و اساتید !
زکات علمتون رو بدید لطفا و گرنه روز قیامت باید جواب بدید :لبخند:

ما کلی از هوش و استعداد شما مهندسهای ایرانی تعریف کردیم.

آیا کسی با استفاده از فست ریپورت این کار رو انجام نداده تا حالا ؟؟؟؟!!!!!!!!

khokhan
دوشنبه 20 اردیبهشت 1395, 01:05 صبح
بلایی که همه گیر باشه تحملش راحت تره :چشمک:

دوستان و اساتید !
زکات علمتون رو بدید لطفا و گرنه روز قیامت باید جواب بدید :لبخند:

ما کلی از هوش و استعداد شما مهندسهای ایرانی تعریف کردیم.

آیا کسی با استفاده از فست ریپورت این کار رو انجام نداده تا حالا ؟؟؟؟!!!!!!!!

یه چیزی یادم اومد ...اینکه زکات بر داشته ها تعلق می گیره:لبخند:

شاید این نمونه ایده ای باشه براتون .....فقط یه ایراد جزئی داره که امیدوارم خودتون بتونین رفع کنین

rahmatipoor
دوشنبه 20 اردیبهشت 1395, 09:40 صبح
خیلی لطف کردید
تا جایی که من دیدم شما به همه دوستان دیگه خیلی کمک کردید
بررسی می کنم

parsaei
پنج شنبه 23 اردیبهشت 1395, 14:19 عصر
آقا عذر میخوام توی تاپیک شما سوال می پرسم. چون دیدم بحث fast report هست گفتم حتما شماها بهتر میدونید.
من دارم از fast report کرک شده در asp.net استفاده می کنم. روی لوکال مشکلی باهاش ندارم. ولی وقتی روی هاست (iis8) آپلودش می کنم خطای زیر رای میده و وقتی dll اصلی که کرک نشده است را جایگزین میکنم ارورش رفع میشه ولی توی چاپ پیغام demo را هم چاپ میکنه.
دوستان اگر ممکنه راهنمایی کنید. تشکر

Server Error in '/' Application. Could not load file or assembly 'FastReport' or one of its dependencies. Strong name signature could not be verified. The assembly may have been tampered with, or it was delay signed but not fully signed with the correct private key. (Exception from HRESULT: 0x80131045)
Description: An unhandled exception occurred during the execution of the current web request. Please review the stack trace for more information about the error and where it originated in the code.

isaac23
پنج شنبه 23 اردیبهشت 1395, 18:19 عصر
این سوال رو در بخش خودش بپرسی زودتر جواب میگیری.

khokhan
پنج شنبه 23 اردیبهشت 1395, 22:20 عصر
آقا عذر میخوام توی تاپیک شما سوال می پرسم. چون دیدم بحث fast report هست گفتم حتما شماها بهتر میدونید.
من دارم از fast report کرک شده در asp.net استفاده می کنم. روی لوکال مشکلی باهاش ندارم. ولی وقتی روی هاست (iis8) آپلودش می کنم خطای زیر رای میده و وقتی dll اصلی که کرک نشده است را جایگزین میکنم ارورش رفع میشه ولی توی چاپ پیغام demo را هم چاپ میکنه.
دوستان اگر ممکنه راهنمایی کنید. تشکر

Server Error in '/' Application.

Could not load file or assembly 'FastReport' or one of its dependencies. Strong name signature could not be verified. The assembly may have been tampered with, or it was delay signed but not fully signed with the correct private key. (Exception from HRESULT: 0x80131045)

Description: An unhandled exception occurred during the execution of the current web request. Please review the stack trace for more information about the error and where it originated in the code.

باسلام
اگر فایل فست ریپورت رو به پروژه تون اضافه نمودین، روی اون راست کلیک می کنی

و در پراپرتی فایل فست ریپورت تیک مربوط به Sign the assembly رو برمی داری تا هر بار چک نشه

موفق باشین

parsaei
جمعه 24 اردیبهشت 1395, 01:02 صبح
فایل های FastReport.dll و FastReport.Web.dll را اضافه کردم و الان توی پوشه Bin هستند. اما آیتمی که می فرمایید توی پراپرتی نداره! کجا باید برم؟

parsaei
دوشنبه 27 اردیبهشت 1395, 20:44 عصر
چون از VPS استفاده میکنم با نصب FastReport روی سرور مشکلم رفع شد. اما خوب اگر بخوام همین سایت را روی هاست های اشتراکی اجرا کنم به این شکل امکان پذیر نیست!