PDA

View Full Version : یک مشکل ساده در php

beh9am
سه شنبه 21 اردیبهشت 1395, 13:29 عصر
سلام

من یک مشکل دارم اینکه یک آدرس رو با base64 کد میکنم و با get میفرستم به یه صفحه

حالا تو اون صفحه میخوام با file_get_content محتویات اون آدرس رو بگیرم اما خطا میده

کدهام اینه

<?php

$adres = base64_decode($_GET['url']);

$test = file_get_contents($adres);

preg_match('/<title>.*?title>/s', $test, $matches);

echo $matches['0']

?>

اما خطا میده

چجوری باید تغییرش بدم ؟

mortazakasiri
چهارشنبه 22 اردیبهشت 1395, 08:20 صبح
سلام یک سوال کل کد های php من در صفحه کار نمی کند فرمت فایلم هم php است ولی کل کد های پی اچ پی من کار نمی کند هیچ خطایی هم در کد ها ندارم و هیچ خطایی نمیده چی کار کنم؟؟؟

vahidmoghadam
چهارشنبه 22 اردیبهشت 1395, 08:25 صبح
شما هدف نهاییتون از نوشتن این کد چی هست ؟

و اینکه باید هم کار نکنه ... اگر کار کنه جای تعجب داره ... شما با این کد عبارت موجود در متغییر URL در Query String رو میخونید و اون رو کد میکنید و تبدیل میشه به یه سری کاراکترهای عجیب و غریب و از اصالتش خارج میشه ... حالا همون عبارت عجیب و غریب رو دارید میدید به file_get_contents ... همونطور که از اسم این تابع پیدا هست باید بهش مسیر یک فایل یا سایت یا ... رو بدید تا محتوی متنی اون فایل رو براتون بیرون بکشه ... از اون اونجایی که اون عبارت عجیب و غریب به فایلی اشاره نمیکنه پیغام خطا میگیرید ...

اگر هدفتون بیرون کشیدن تایتل سایت مورد نظر هست اون تابع base64_decode رو بردارید و فقط گت URL بمونه ...

موفق باشید

vahidmoghadam
چهارشنبه 22 اردیبهشت 1395, 08:28 صبح
سلام یک سوال کل کد های php من در صفحه کار نمی کند فرمت فایلم هم php است ولی کل کد های پی اچ پی من کار نمی کند هیچ خطایی هم در کد ها ندارم و هیچ خطایی نمیده چی کار کنم؟؟؟

کل کدهاتون رو دربیارید فوت کنید دوباره جا بزنید شاید کار کرد ...

آقا مرتضی اخوی اولا اینجا مربوط به یه سوال دیگه هست ... دوما وجدانا چه کسی علم غیب داره بدونه که کل کدهای شما چرا کار نمیکنن ... اصلا کو کد ؟ کو پیغام خطا ؟ ضمنا فووت کردی نتیجشو بهمون بگو ...