PDA

View Full Version : سوال: لطفا راهنمایی فرمایید(باقیدتسریع)

taheri110
پنج شنبه 23 اردیبهشت 1395, 07:57 صبح
با سلام واحترام خدمت شما بزرگوارانبانظربه اینکه تازه با اکسس آشنا شدم. ونسبت به انبارداری با اکسس اقدام نمودم خواهشمندم درخصوص انبارداری راهنمایی بفرمایید.ودرضمن چطورمی توانم باتوجه به اینکه کدکالا را واردنمودم نام کالا نیز بصورت خودکارثبت گردد.واگرپیشنهادبهتری داریدلطفا راهنمایی بفرمایید

mohsen1393
پنج شنبه 23 اردیبهشت 1395, 21:27 عصر
با سلام واحترام خدمت شما بزرگوارانبانظربه اینکه تازه با اکسس آشنا شدم. ونسبت به انبارداری با اکسس اقدام نمودم خواهشمندم درخصوص انبارداری راهنمایی بفرمایید.ودرضمن چطورمی توانم باتوجه به اینکه کدکالا را واردنمودم نام کالا نیز بصورت خودکارثبت گردد.واگرپیشنهادبهتری داریدلطفا راهنمایی بفرمایید

سلام از query برای اینکار استفاده کنید.

taheri110
جمعه 24 اردیبهشت 1395, 08:56 صبح
سلام ضمن تشکر اگه ممکنه کمی بیشترتوضیح ومثال بزنید

mohsen1393
جمعه 24 اردیبهشت 1395, 16:45 عصر
سلام ضمن تشکر اگه ممکنه کمی بیشترتوضیح ومثال بزنید

سلام شما بایستی یک جدول داشته باشید حاوی دو فیلد که یکی دارای نام کالا و دیگری کد کالاست.سپس یک کویری بسازید و قسمت شرط آن را روی کد کالا به فرمی که کد کالا را در آن میزنید ارجاع دهید با دستور
Forms!form name!text box name
که در اینجا form name : نام فرمی است که ارجاع به آن داده می شود. و text box name نام تکس باکسی است که کد کالا در آن وارد می شود.
اگر اطلاعی از موضوعات توضیح داده شده ندارید نمونه بگذارید تا اصلاح شود.
موفق باشید

taheri110
یک شنبه 26 اردیبهشت 1395, 14:03 عصر
سلام ضمن تشکرازتوضیحات مطروحه.اگرمزاحمت نباشد.باتوجه به اینکه اولین طراحی دراکسسم می باشد.ضمن بررسی وراهنمایی لازم خواهشمنداست درفرم شرکت بتن نمافاز می خواهم با واردکردن کدکالا نام کالا نیز خودکارثبت گردد.ودرضمن اگربخواهم دراین برنامه موجودی راحساب کنم راهنمایی بفرمایید.البته دوست دارم یادبگیرم.ممنون

taheri110
یک شنبه 26 اردیبهشت 1395, 14:08 عصر
ببخشیدچطوری بایدفایل پیوست ویااتچ کنم اینجا

hasanr
یک شنبه 26 اردیبهشت 1395, 14:25 عصر
برای سوال اولتون توی سایت بگردین نمونه زیاد هست

taheri110
جمعه 31 اردیبهشت 1395, 13:17 عصر
سلام .وقت بخیر باتوجه به نیازمبرم وکمبودوقت موجودخواهشمندم کمکم کنید.1-برای اینکه بتونم درپیوست سوالم فایل نمونه پیوست کنم چگونه است؟2
-خواهشمندم کمکم کنیددرخصوص اینکه برنامه انباربنویسم دراکسس وباتوجه به اینکه درخصوص اکسس مبتدی هستم.البته برنامه ایی نوشتم ولی کامل نیست
ممنون

hasanr
جمعه 31 اردیبهشت 1395, 17:10 عصر
سلام
در انتهای همین صفحه دکمه حالت پیشرفته رو بزنین
به صفحه جدیدی وارد میشین که پیشرفته تره
در پایین کارد پاسخ گویی ، دکمه مدیریت ضمیمه ها رو بزنین
توضیحات این قسمت تو خود محیط هست
" 1- برای آپلود کردن فایل جدید دکمه "افزودن فایل" را کلیک کنید و یا یکی از فایل های موجود در زیر را انتخاب کنید"
حالا افزودن فایل ، بعدش Brows ، بعدشم فایلی رو که میخایین ارسال کنین رو انتخاب کنین ، بعد دکمه ارسال رو بزنین
حالا فایل شما تو کادر ضمیمه دیده میشه ،
" 2- فایل هایی که قبلا آپلود کرده اید را جهت ضمیمه کردن کشیده و در اینجا رها کنید"
کار رو انجام بدین و بعد دکمه انجام شد رو بزنین

taheri110
شنبه 01 خرداد 1395, 11:19 صبح
سلام .وقت بخیر باتوجه به نیازمبرم وکمبودوقت موجودخواهشمندم کمکم کنید.1-برای اینکه بتونم درپیوست سوالم فایل نمونه پیوست کنم چگونه است؟2
-خواهشمندم کمکم کنیددرخصوص اینکه برنامه انباربنویسم دراکسس وباتوجه به اینکه درخصوص اکسس مبتدی هستم.البته برنامه ایی نوشتم ولی کامل نیست
ممنون (به پیوست فایل نمونه کارم تقدیم می کنم.