PDA

View Full Version : کافه بازار صدای توسعه دهندگانش را در آورد

fateme-hd
جمعه 24 اردیبهشت 1395, 12:24 عصر
حتما بخونید جالبه👇👇
برخورد کافه بازار با توسعه دهندگان و کاربرانش همه را یاد دوره برده داری و آپارتاید می اندازد

http://www.yjc.ir/fa/news/5604991/%DA%A9%D8%A7%D9%81%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%B5%D8%AF%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D9%88%D8%B3%D8%B9%D9%87-%D8%AF%D9%87%D9%86%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4-%D8%B1%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D8%A2%D9%88%D8%B1%D8%AF

fateme-hd
جمعه 24 اردیبهشت 1395, 12:25 عصر
به امید شکست کافه بازار

loo30fer
جمعه 24 اردیبهشت 1395, 14:41 عصر
مشکل ما فروش جم برای سوپرسل نیست چون سایتهای مختلفی هستن که اینکار رو انجام میدن که در اصل کار تفاوتی نداره بلکه دست سایتهایی که فروش جم رو داشتن و با داشتن نماد الکترونیکی سعی در تغییرات بی مورد در اکانت های اشخاص میزدن نمونش به اجبار لینک کردن بازی و گیر انداختن شخص که با اینکه دل خوشی از بازار نمیشه داشت این عمل به نظر من بسیار خوب بود
ولی جدای این بحث ها اینکه بخواد به اشکال مختلف و از جیب توسعه دهنده ها به پول های هنگفتی برسه و سر عده ای بی کلاه بمونه اصلا قابل بخشش نیست و این ما هستیم که با استفاده از این برنامه همینطور پولهای هنگفتی رو تو جیب تیم بازار میکنیم من بشخصه فقط از گوگل پلی استفاده میکنم و برنامه های ایرانی رو از سایتهای مختلف دانلود و خرید میکنم
تا وقتی ما استفاده کننده بازار باشیم پس میشه گفت بهتر که برایشان سود داشته باشد

s3rv3r
جمعه 24 اردیبهشت 1395, 20:13 عصر
بازاری که توسط برنامه نویس رسیده اینجا. حالا پاشو میزاره سوارمون میشه تا بالاتر بره

منم میدونم برنامه نویس ها از حق فروششون تو بازار نمیگذرن. چون ما ایرانی ها هیچوقت یه دل نیستیم
یه بنده خدایی بود خیلی پیش قدم بود بازار بده انحصار بشکنیم و ....
اما خبردار شدیم رفته استخدام شده بعدش اومده تاپیک زده. چرا مخالفت میکنیم با بازار و ... بازار خوبه

اپ هاتون رو خواهشاً تو سایر اپ استور ها هم بزارید. ضرر که نداره. فقط بزارید تا برنامه های اون یکی ها هم بیشتر بشه. بقیش با خدا
و با یه کمپین از کاربرا درخواست کنیم. از اون یکی اپ استور ها هم بازدید کنن و به برنامه هاش نگاه کنم
ما توسعه دهندگان خیلی بدبختیم . حقیقت خیلی تلخیه.

برای زدن کافه بازار به زمین یه یا علی میخواد
من به سهم خودم تبلیغات یه اپ استوری رو در نظر خودم دارم. نمیگم که نگن تبلیغ میکنم
فروارد میکنم تو تلگرام میلیونی تا سمت اپ استور دیگه هم برن

بابا مردم ما خبر ندارن اپ استور دیگه هم هست واسه همینه فقط میرن بازار. کاربرا هم راضی نیستن اصلا