PDA

View Full Version : سوال در مورد اجرا نکردن کد startActivity از سرویس

ftcris
شنبه 25 اردیبهشت 1395, 12:02 عصر
سلام
دوستان من یه برنامه دارم که شامل یه سرویسه که در اون سرویس دایما در حال چک کردن اینه که از سمت سرور پیامی دریافت شده یا نه . که وقتی پیام اومده باشه سرویس میاد و یه اکتیویتی به نام showMessage رو اجرا میکنه و اون پیام رو نمایش میده داخل اون فرم.
ضمنا برنامه من این حالت رو داره که فرم پیامم یه دکمه تایید و کنسل روش داره که وقتی تایید رو میزنم توی برنامه فرم اصلی mainActivity میره ( این دو حالت داره 1- اگر داخل mainActivity باشیم و پیام اومده باشه که در این حالت دیگه نیازی به استارت دوباره mainActivity نیست و فقط فرم showMessage استارت میشه و حالت 2-اگر کاربر برنامه رو بسته باشه به دلیل اینکه سرویس run هست فرم showMessage نمایش داده میشه و با زدن دکمه تایید به فرم mainActivity میره.
خب حالا مشکل من در این قسمته. وقتی برنامه بسته شده و پیامی میاد و دکمه تایید رو میزنم و وارد برنامه میشم دیگه از اون به بعد با اومدن پیام فرم showMessage من نمایش داده نمیشه. جالبه که دیباگ کردم از روی خطوط مربوط به startActivity رد میشه اما فرم رو نمایش نمیده. به نظرتون مشکل چیه؟ دو روزی روش وقت گذاشتم علت رو نفهمیدم خواهش میکنم راهنماییم کنید

ftcris
شنبه 25 اردیبهشت 1395, 14:57 عصر
لطفا راهنمایی کنید دوستان. کسی نمیدونه مشکلم کجاست؟

saeed_g21
یک شنبه 26 اردیبهشت 1395, 22:18 عصر
لطفا راهنمایی کنید دوستان. کسی نمیدونه مشکلم کجاست؟

برای راهنمایی بهتر بهتره کد رو اینجا قرار بدین