PDA

View Full Version : دیتابیس identity

mohssens2
پنج شنبه 06 خرداد 1395, 12:54 عصر
سلام

به طور پیش فرض asp.net identity یه دیتابیس توی پوشه app data درست میکنه و کانکشن استرینگ به صورت localdb هست

خواستم بدونم وقتی خواستم سایت رو publish کنم چطور باید دیتابیس رو اتچ کنم و وضعیت کانکش استرینگ به چه صورت هست؟

یه سوال دیگه اینکه identity بخش تغییر رمز داره ولی بخش به روز رسانی اطلاعات کسی که ثبت نام کرده رو نداره اینو باید خودمون درست کنیم؟

با تشکر

mbasirati
پنج شنبه 06 خرداد 1395, 13:18 عصر
سلام

1- کانکشن استرینگ شما وقتی قراره سایت رو پابلیش و آپلود کنی باید تغییر کنه و بشه اون چیزی که هاست گفته.

2- بخش به روز رسانی اطلاعات رو هم خودت باید درست کنی

mohssens2
پنج شنبه 06 خرداد 1395, 13:26 عصر
با تشکر از پاسخ شما

یه سوالی که هست اینه که من وقتی با sql server دیتابیس رو میسازم از اون بک آپ میگیرم و روی هاست پیاده میکنم ولی دیتابیس ساخته شده با identity که همون کد فرست هست رو من نمیدونم یعنی این هم باید توی sql server هاست پیاده کنم دیگه؟چون من الان خواستم همین فایل mdf کد فرست رو روی sql server خودم اتچ کنم access denies میداد

hakim22
شنبه 08 خرداد 1395, 09:08 صبح
شما میتوانید جداول مربوط به Identity را درون دیتابیس اصلی پروژه قرار دهید و لازم نیست دو دیتابیس جدا داشته باشید. فقط کانشکن استرینگ را تنظیم کنید و از Migration استفاده کنید.

mbasirati
شنبه 08 خرداد 1395, 10:25 صبح
با تشکر از پاسخ شما

یه سوالی که هست اینه که من وقتی با sql server دیتابیس رو میسازم از اون بک آپ میگیرم و روی هاست پیاده میکنم ولی دیتابیس ساخته شده با identity که همون کد فرست هست رو من نمیدونم یعنی این هم باید توی sql server هاست پیاده کنم دیگه؟چون من الان خواستم همین فایل mdf کد فرست رو روی sql server خودم اتچ کنم access denies میداد

خواهش میکنم

کاری که شما الان باید بکنید همون کار قبلیه. یعنی باید از دیتابیستون بک آپ بگیرید و روی هاست ری استور کنید. منتها دیگه برای دفعه های بعدی که مدل های شما تغییر میکنه دیگه نیاز به این کار نیست. خود انتیتی فریم ورک کار تغییر دیتابیس رو، روی هاست انجام میده.