PDA

View Full Version : حذف شدن یک div وقتی در dropdown یک آینم رو انتخاب کردیم

abbas3zaar
جمعه 07 خرداد 1395, 01:25 صبح
سلام. در فرم زیر میخوام وقتی فقط دی ماه و خرداد ماه انتخاب شد سه بخش زیر یعنی درس ، دبیر ، نمره حذف بشن و بجاشون یه فایل پیوست input type file بیاد
کد جیکوئریش چجوری میشه؟
در ضمن اگر اون سه بخش دیگه با جیکوئری حذف بشن موقع post شدن صفحه اون یه تا مقدار دارن! چیکار میشه کرد؟

کلا کار رو توضیح میدم:
توی ماه ها برای هرر ماه برای درس نمره میدیم. (ماه رو انتخاب کرده و دبیر ، درس، نمره رو وارد میکنیم)
حالا ما میخوایم برای ماه دی و خرداد فقط یه عکس بزاریم (عکس کارنامه شون)
حالا میخوام ادمین وقتی در ماه خرداد یا دی رو انتخاب کرد با جیکوئری سه بخش (درس، دبیر، نمره حذف بشن) و بجاش یه input file بیاد که عکس پیوست کنیم.

http://8pic.ir/images/tuellgroa5ybch8x27dn.jpg

tux-world
جمعه 07 خرداد 1395, 16:28 عصر
البته این چیزی که میگید به php ارتباطی نداره دوست عزیزم. شما باید با جاوا اسکریپت اون رو انجام بدید. در واقع وقتی که داپ داون تغییر کرد. آی دیشو چک کنید اگر برابر اندیس اون ماه باشه اون دراپ داون هایی که زیرش هستن رو مخفی کنید. در واقع باید به درس و دبیر و نمره که از select استفاده کردید یه id بدید

مثلا فرض میکنیم براشون آی دی دادیم اینطوری میشه:

$('month#').on('change', function() {
$('#dars, #dabir, #nomre').hide();
});

abbas3zaar
جمعه 07 خرداد 1395, 20:21 عصر
البته این چیزی که میگید به php ارتباطی نداره دوست عزیزم. شما باید با جاوا اسکریپت اون رو انجام بدید. در واقع وقتی که داپ داون تغییر کرد. آی دیشو چک کنید اگر برابر اندیس اون ماه باشه اون دراپ داون هایی که زیرش هستن رو مخفی کنید. در واقع باید به درس و دبیر و نمره که از select استفاده کردید یه id بدید

مثلا فرض میکنیم براشون آی دی دادیم اینطوری میشه:

$('month#').on('change', function() {
$('#dars, #dabir, #nomre').hide();
});

هدفم میدونید چیه؟
عکس زیر روببینید. میخوام وقتی در "ماه" خرداد و دی انتخاب شد (درس، نمره، دبیر) مخفی شه و تصویر کارنامه ظاهر شه. ولی اگر ماه های غیر از خرداد و دی انتخاب شد (درس، نمره، دبیر) ظاهر شه و فقط تصویر کارنامه مخفی شه.

http://8pic.ir/images/wrzrow3r9d6rcrdmitgy.jpg

tux-world
شنبه 08 خرداد 1395, 09:26 صبح
بلی متوجه شدم. من هم کدی که دادم همون کار رو میکنه ولی یه کم باید بیشتر کد بزنید ولی در کل راهش همونه که بهتون گفتم. اگه نمیتونید تیم بدید کمکتون کنم