PDA

View Full Version : سوال: سبد خرید

maralahmady
جمعه 07 خرداد 1395, 10:07 صبح
سلام
برای یک سایت فروشگاه می خواهم سبد خرید ایجاد کنم کدهایی که در صفحه ایی که لیست محصولات اضافه شده به سبد خرید را نمایش می دهد کدهای زیر را نوشتم
int i = int.Parse(Session["last"].ToString());
string[] sab = new string[20];
sab = (string[])Session["sabad"];
string psabad="";
for (int x = 0; x <= i; x++)
if (psabad == "") psabad = sab[x];
else
psabad = psabad + "," + sab[x];

if (psabad !="")
{
SqlConnection cnc = new SqlConnection(ConfigurationManager.ConnectionStrin gs["db_siteConnectionString"].ToString());
cnc.Open();
string command="SELECT *" + " FROM t_product" + " WHERE productid in ( '"+psabad+"')";
SqlCommand cmd = new SqlCommand(command,cnc);
GridView1.DataSource = cmd.ExecuteReader();
GridView1.DataBind();
cnc.Close();
}
}

روی خط کدGridView1.DataBind(); خطای Conversion failed when converting the varchar value '6,2,' to data type int. می دهد برای رفع خطا چکاری انجام دهم؟

نیاز به پاسخ فوری دارم

maralahmady
جمعه 07 خرداد 1395, 10:49 صبح
لطف می کنید پاسخ سوالم را بدهید چون کارم باید سریع تر انجام دهم ممنون می شوم

maralahmady
جمعه 07 خرداد 1395, 12:06 عصر
لطف می کنید پاسخ سوالم را بدهید یا یک منبع آموزشی خوب از سبد خرید را به من معرفی کنید چون نیاز فوری دارم با تشکر از شما دوستان

maralahmady
جمعه 07 خرداد 1395, 13:43 عصر
لطف می کنید پاسخ سوالم را بدهید یا یک منبع آموزشی خوب از سبد خرید را به من معرفی کنید چون نیاز فوری دارم با تشکر از شما دوستان

:افسرده::افسرده:

پیام حیاتی
جمعه 07 خرداد 1395, 14:30 عصر
https://www.google.com/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=how%20to%20create%20buy%20backet%20in%20asp.ne t

maralahmady
جمعه 07 خرداد 1395, 15:12 عصر
ممنون می شوم لطف کنید یک منبع فارسی معرفی کنید یا لااقل فیلم آموزشی باشد

maralahmady
جمعه 07 خرداد 1395, 15:31 عصر
:افسرده::افسرده::افسرده:من خودم با session سبد خرید ایجاد کردم فقط وقتی چند محصول را انتخاب می کنم وبعد می خواهم لیست محصولات انتخابی نمایش بعدم آن error که گذاشتم می دهد من کارم گیره باید زودتر درستش کنم. دوستان کسی نیست راهنمایی کنه؟