PDA

View Full Version : مشکل در انتقال عکس به دیتا بیس

sepidehhhhhhh
جمعه 07 خرداد 1395, 17:28 عصر
با سلام
من می خوام یک عکس رو آپلود کنم و توی دیتا بیس ذخیره کنم
عکس توی پوشه آپلود میشه اما مسیرش توی بانک ذخیره نمی شه و این خطا رو می ده
error in INSERT into 'image' ('images_path','submission_date') VALUES ('images/26-06-2016-1466975357.jpg','2016-06-26') == ----> You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ''image' ('images_path','submission_date') VALUES ('images/26-06-2016-14669' at line 1
ممنون میشم اگه کمکم کنید

Unique
جمعه 07 خرداد 1395, 17:36 عصر
عجیبه اینجا هر کسی query میگذار میخواد اسامی را quote کنه ! اصلا نیاز به این کار نیست. چرا خودتون را عذاب میدید ؟

insert into image(images_path,submission_date) VALUES ('images/26-06-2016-1466975357.jpg','2016-06-26');

اسامی جداول و فیلد ها را هم به شکلی انتخاب کنید که با keyword های خود mysql و Syntax های دیگه تداخل پیدا نکنه ! ار Camel یا underline استفاده کنید مثلا image برای نام جدول خیلی خنده داره ! مثلا imageTable یا image_table یا imageTbl یا image_tbl.

خدایی من نفسم میگیره شما اسامی جداول و فیلد هار ا quote میکنید. آخه چه کاریه !!!!!

tux-world
شنبه 08 خرداد 1395, 09:24 صبح
اسامی جداول و فیلد ها را هم به شکلی انتخاب کنید که با keyword های خود mysql و Syntax های دیگه تداخل پیدا نکنه !

اشکالی نداره اگه اونها رو مابین دوتا `` بزاره مشکل حل میشه.

خطا رو هم ندادن که ببینیم مشکل چیه

Unique
یک شنبه 09 خرداد 1395, 02:45 صبح
اشکالی نداره اگه اونها رو مابین دوتا `` بزاره مشکل حل میشه.
قطعا اشکالی نداره و میشه حلش کرد اما سری که درد نمیکنه دستمال نمیبندن !

sepidehhhhhhh
پنج شنبه 13 خرداد 1395, 16:36 عصر
ببخشید من اصلا متوجه نمی شم؟
یکم واضح تر بگید؟
اسم جدول هرچی باشه مهم اینه که جواب صحیح بگیریم ک نگرفتیم.

Unique
جمعه 14 خرداد 1395, 01:05 صبح
اسم جدول هرچی باشه مهم اینه که جواب صحیح بگیریم ک نگرفتیم.
query من را تست کردید ؟ اگه جواب نمیده احتمالا به این خاطر هست که نام جدول را گذاشتین image و reserve word باشه.

sepidehhhhhhh
دوشنبه 17 خرداد 1395, 18:13 عصر
خداییش هر کاری می کنم نمی تونم جواب بگیرم.
من فایلش رو ضمیمه می کنم لطفا اگه میشه یه نگاه بهش بندازین.
ممنون
http://up.persianscript.ir/uploads2/bb3f-upload-picture.zip

sepidehhhhhhh
جمعه 21 خرداد 1395, 17:59 عصر
خواهش می کنم یکی کمکم کنه!

hsn_secret
جمعه 21 خرداد 1395, 22:02 عصر
دوستان چرا با تازه واردها اینطوری رفتار می کنید ؟
بنده خدا میخواد یه چیزی یاد بگیره شما بدترش میکنید :))

با سلام
من می خوام یک عکس رو آپلود کنم و توی دیتا بیس ذخیره کنم
عکس توی پوشه آپلود میشه اما مسیرش توی بانک ذخیره نمی شه و این خطا رو می ده
error in INSERT into 'image' ('images_path','submission_date') VALUES ('images/26-06-2016-1466975357.jpg','2016-06-26') == ----> You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ''image' ('images_path','submission_date') VALUES ('images/26-06-2016-14669' at line 1
ممنون میشم اگه کمکم کنید

شما داخل کدتون نوشتین
'INSERT INTO 'image
دوتا کوتیشن کنار image گذاشتین رو بردارین و به شکل زیر تغییر بدید
INSERT INTO image

سوالی بود ، درخدمتم .

sepidehhhhhhh
جمعه 04 تیر 1395, 18:17 عصر
سلام خیلی ممنون از لطف شما
اگه یه نگاهی به فایل ضمیمه شده بکنید می بینید ک من اینکارو هم انجام دادم اما بازم نشد .لینک عکس توی دیتا بیس ذخیره نمی شه اما خود عکس توی پوشه می ره .اگه میشه یه نگاهی به کد ها ک ضمیمه کردم بندازید.ممنون می شم.

charcharkh
جمعه 04 تیر 1395, 18:39 عصر
هیچ وقت نام تیبل و نام فیلدها رو داخل کوتیشن نذارید این اشتباه هست INSERT into tbl_image ('images_path','submission_date') VALUES این درست هست

INSERT into tbl_image (`images_path`,`submission_date`) VALUES یا اینکه اصلا بدون ` باشه اینجوری

INSERT into tbl_image (images_path,submission_date) VALUES