PDA

View Full Version : سوال: کش کردن در php

alikhjademi72
یک شنبه 09 خرداد 1395, 16:01 عصر
سلام دوستان
من از طریق کد
$source = file_get_contents($url);
میام یک صفحه html رو لود میکنم
حالا میخوام یه کاری کنم که این صفحه رو ذخیره کنه و شرطی باشه که اگر این فایل وجود داشت دیگه نره لودش کنه از همین ذخیره شده استفاده کنه
و این شرطم برای 10دقیقه فعال باشه .یعنی تا ده دقیقه از اطلاعات ذخیره شده استفاده کنه.

tux-world
دوشنبه 10 خرداد 1395, 14:49 عصر
سلام دوستان
من از طریق کد
حالا میخوام یه کاری کنم که این صفحه رو ذخیره کنه و شرطی باشه که اگر این فایل وجود داشت دیگه نره لودش کنه از همین ذخیره شده استفاده کنه
و این شرطم برای 10دقیقه فعال باشه .یعنی تا ده دقیقه از اطلاعات ذخیره شده استفاده کنه.

خوب کدهایی که نوشتید رو بزارید اینجا ببینیم کجا مشکل دارید.
تو کد توضیح بدید . اونا رو اینجا با توضیحات قرار بدید

tehro0n
سه شنبه 11 خرداد 1395, 12:43 عصر
سلام دوستان
من از طریق کد

$filename = 'somefile.txt';
if (file_exists($filename)) {
echo "$filename was last modified: " . date ("F d Y H:i:s.", filemtime($filename));
}

tux-world
چهارشنبه 12 خرداد 1395, 09:03 صبح
$filename = 'somefile.txt';
if (file_exists($filename)) {
echo "$filename was last modified: " . date ("F d Y H:i:s.", filemtime($filename));
}

خیلی ببخشید ولی واقعا ما رو مسخره کردید دوست عزیز؟ این کد که کپی از گوگل هستش. حداقل کدهای شما باید ۷۰-۸۰ خط باشه نه یک خط

محسن شامحمدی
چهارشنبه 12 خرداد 1395, 14:41 عصر
طریقه استفاده از انواع سیستم های Caching در PHP (http://barnamenevis.org/showthread.php?515749-%D8%B7%D8%B1%DB%8C%D9%82%D9%87-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B9-%D8%B3%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%85-%D9%87%D8%A7%DB%8C-Caching-%D8%AF%D8%B1-PHP)

tehro0n
شنبه 15 خرداد 1395, 00:54 صبح
خیلی ببخشید ولی واقعا ما رو مسخره کردید دوست عزیز؟ این کد که کپی از گوگل هستش. حداقل کدهای شما باید ۷۰-۸۰ خط باشه نه یک خط

متوجه منظورتون نمیشم! چون این خط 70 80 نشده مسخرتون کردم!
یا چون کد جدید و مبتکر و ابداع کننده فانکشن و تک تک خط هاش من نیستم و در جای دیگری قبل از من آموزش داده شده حس بدی داری؟

یا اینکه من رو با طراح کننده سوال اشتباه گرفتی و انقدر فکر هم نکردید این پاسخ سوال بوده نه سورس های دوستمون و اگر کد رو نگاه کوتاهی بیاندازی داره فایل رو چک می کنه و زمان ساخت یا تغییر رو به صورت date برمیگردونه

tux-world
شنبه 15 خرداد 1395, 11:24 صبح
اتفاقا هیچ حس بدی ندارم. تو کش کردن هم تخصص بالایی دارم و کارم هم اینه. این چیزی که نوشتید هیچ ربطی به کش کردن نداره. یعنی چی تاریخ رو چک میکنه؟ خوب چک کرد. بقیش ؟؟؟ اتواع اقسام کش کردن داریم. شما کودومش رو تو این دو خط پیاده سازی کردید توضیح بدید من متوجه نمیشم. شاید هم شما الگوی جدیدی طراحی کردید که تو یکی دو خط انجام میشه و هنوز از این محصول پرده برداری نکرده اید !!

bax998
شنبه 15 خرداد 1395, 12:51 عصر
اتفاقا هیچ حس بدی ندارم. تو کش کردن هم تخصص بالایی دارم و کارم هم اینه. این چیزی که نوشتید هیچ ربطی به کش کردن نداره. یعنی چی تاریخ رو چک میکنه؟ خوب چک کرد. بقیش ؟؟؟ اتواع اقسام کش کردن داریم. شما کودومش رو تو این دو خط پیاده سازی کردید توضیح بدید من متوجه نمیشم. شاید هم شما الگوی جدیدی طراحی کردید که تو یکی دو خط انجام میشه و هنوز از این محصول پرده برداری نکرده اید !!
دوست عزیز اگر شما تخصص این کار رو دارید بهتر هست استارتر رو راهنمایی کنید !
نحوه ی پاسخ دادن بعضی افراد واقعاَ تاسف باره و بعضاَ دیدم رفتار تند افرادی مثل شما رو با استارتر تاپیک که واقعاَ‌اگر شخص موردنظر مبتدی باشه براش واقعاَ دلسرد کننده است.