PDA

View Full Version : سوال: اجرای برنامه به صورت اتوماتیک در زمان مشخص

LVSP_shayan
یک شنبه 09 خرداد 1395, 19:16 عصر
سلام کسی میدونه چه کدی رو باید در سی شارپ نوشت که در ساعت مشخص مثلا 14:30 به صورت اتوماتیک برنامه اجرا شود

ژیار رحیمی
یک شنبه 09 خرداد 1395, 19:26 عصر
راه مناسب استفاده از windows service است.تو انجمن سرچ کن

LVSP_shayan
یک شنبه 09 خرداد 1395, 19:39 عصر
این برنامه تو usb قرار داره و تا به حال هم اجرا نشده و من میخوام که مثلا 20 دقیقه که گذشت به صورت اتوماتیک اجرا بشه بدون دخالت کاربر

s12345
یک شنبه 09 خرداد 1395, 19:59 عصر
تو برنامت یه بخشی بنویس ساعت سیستمو بخونه و هروقت به ساعت مشخص رسید برنامه مورد نظرت run بشه

hestiya
یک شنبه 09 خرداد 1395, 20:10 عصر
یک کنترلر تایمر بذارین و زمانو یاد ثابت یا متغیر توسط یک صفحه ی تنظیمات بهش بدین
مثلا بذارین هر 1 ساعت یکبار چک کنه

LVSP_shayan
یک شنبه 09 خرداد 1395, 21:15 عصر
آقایون ممنون ... اینا درست و بلدم ... اما چیزی که من دارم میگم برنامه اجرا نشده که بخواد تایمر فعال بشه و کاری رو چک کنه پروسه پرنامه فعال نیست

ایینطوری بگم من فلشم رو برم به یه سیستم ( هر سیستمی ) بزنم خود به خود برنامه من اجرا بشه و نیازی به کلیک کردن من نباشه

سیدسبحان
یک شنبه 09 خرداد 1395, 21:34 عصر
آقایون ممنون ... اینا درست و بلدم ... اما چیزی که من دارم میگم برنامه اجرا نشده که بخواد تایمر فعال بشه و کاری رو چک کنه پروسه پرنامه فعال نیست

ایینطوری بگم من فلشم رو برم به یه سیستم ( هر سیستمی ) بزنم خود به خود برنامه من اجرا بشه و نیازی به کلیک کردن من نباشه

شنیدی اتوران دارن یه سری از برنامه ها که وقتی فلش رو میزنی، اتورانشون فعال میشه؟
من بلد نیستم ولی شاید ازین طریق بتونی انجام بدی

مهرداد صفا
سه شنبه 11 خرداد 1395, 13:11 عصر
سلام.
در مورد Task Scheduler جستجو کن.
باید بتونی باهاش ارتباط بر قرار کنی.