PDA

View Full Version : سوال: سندباکس اینستاگرام api

tehro0n
سه شنبه 11 خرداد 1395, 12:21 عصر
سلام، کسی می دونه جریان این sanbox mode (https://www.instagram.com/developer/sandbox) اینستاگرام چیه؟
منظورش از اینکه برنامه ای که رجیستر کردیم باید در سندباکس قرار بدیم و با 20 یوزر تست کنیم چیه؟
آیا باید کسی رو اینوایت کنم؟ یکی از یوزرهام هم اینوایت کردم و اونطرف تایید کرد اما هنوز برای من pending است!

در کل من می خوام برنامم مثل کد کلاینت های قدیم public بشه و بتونم هر شخص عمومی رو ببینم و لایک یا کامنت بهش بدم.

کسی با api اینستاگرام جدیدا و پس از تغییرات کار کرده ؟

محسن شامحمدی
چهارشنبه 12 خرداد 1395, 14:40 عصر
اپ شما در حالت پیش فرض فقط توسط کاربرهایی که توی بخش sandbox قرار می دید قابل استفاده ست و اگر بخواید اپ توسط همه قابل استفاده بشه باید از بخش submission درخواستتون رو بفرستید که اون خودش کلی داستان داره که تایید کنن یا نه.
البته من تست کردم توی سندباکس مود فعلا نتوسنم حتی دیتای خودم رو هم بگیرم.آرایه خالی می ده که وقتی سرچ کردم گفته بودن چون اپ ت توی سندباکسه اینطوریه و اگر بخوای از سندباکس دربیاری هم کلی فرآیند داره.

tehro0n
پنج شنبه 13 خرداد 1395, 22:03 عصر
اپ شما در حالت پیش فرض فقط توسط کاربرهایی که توی بخش sandbox قرار می دید قابل استفاده ست و اگر بخواید اپ توسط همه قابل استفاده بشه باید از بخش submission درخواستتون رو بفرستید که اون خودش کلی داستان داره که تایید کنن یا نه.
البته من تست کردم توی سندباکس مود فعلا نتوسنم حتی دیتای خودم رو هم بگیرم.آرایه خالی می ده که وقتی سرچ کردم گفته بودن چون اپ ت توی سندباکسه اینطوریه و اگر بخوای از سندباکس دربیاری هم کلی فرآیند داره.
من این کار اینستاگرام رو نمی فهمم!
الان من می تونم فقط پست های خودم با تعداد لایک و کامنت ها اونم نه محتوای کامنت و افراد لایک دهنده رو ببینم!
خوب چه کاری که api هم ادامه میدن!
البته یک کد کلاینت قدیمی پیدا کردم می تونم افراد مختلف که پابلیک هستند رو ببینم و بچرخم اما هدف اصلی من لایک دادن بود یا فالوو کردن!

پس به نظر شما برای فالوو و لایک دادن چه کار باید کرد!؟ آیا راهی درنظر دارید؟
لوگین هم اگه باشه نمیشه کلی یوزر ساخت و لوگین کرد و لایک داد..

tehro0n
دوشنبه 17 خرداد 1395, 22:46 عصر
up :متفکر:

hannanstd
یک شنبه 13 اسفند 1396, 23:25 عصر
سلام دوستان
من یک اپ نوشتم و تمام هست. فقط اکانتم سندباکس هست و هرکاری میکنم اینستاگرام تایید نمیکنه.
کسی روش تایید گرفتنش رو بلده؟