PDA

View Full Version : قیمت گذاری دقیق برروی فروشگاه اینترنتی

olampiad
چهارشنبه 12 خرداد 1395, 22:53 عصر
سلام و خسته نباشید به دوستان عزیز
یه سوالی میپرسم و میدونم که تا به حال چندین بار پرسیده شده و چن بار تکرار شده .
از کلیه دوستان بابت این سوال تکراری عذر خواهی میکنم.
باور کنین این سوال برام خیلی مهمه که یه بارم میپرسم و دوس دارم که دوستان هم نظرشونو بدن و کمکم بکنن

همتون با سایت دی جی کالا آشنا هستین و تا به حال چندین بار رفتین و بهش سر زدین .
همتونم میدونین که چ امکاناتی داره و تحت چ شرایطی کار میکنه .

حالا من سوالی دارم اینه که :
اگه به خود شما به عنوان برنامه نویس ، سایت دی جی کالارو پیشنهاد بدن و بگن بنویسین چ قیمتی میدین ؟
فروشگاه های اینترنتی تو اینترنت خیلی زیادن ولی من منظورم کلیه امکانات دی جی کالا هستش .
اگه ی سایتی بخواین کپی دی جی کالا بنویسین با کلیه امکانات مقایسه و .... چه قیمتی رو پیشنهاد میدین ؟

وبسایت هایی مثل دیجی کالا پشتیبانی هم دارن .
هزینه پشتیبانی یه چنین سایتی تو سال چقدر.

ممنون بابت راهنمایی

Unique
پنج شنبه 13 خرداد 1395, 01:54 صبح
دوست عزیز ، سایت دیجی کالا فقط همینی نیست که شما توی front end میبینید. این سایت یک مرکز کنترل هم داره که پشت قضیه هست و کلی امکانات و خدمات دیگه هم داره. توجه داشته باشین سایتی مثل دیجی کالا را نمیشه طی یک یا چند ماه ساخت و خود دیجی کالا هم خدماتش همیشه در حال تغییر و تحوله. احتمالا منظور شما ارزش استارتاپ دیجی کالا نیست و منظورتون سورس کد و هزینه اجرای نرم افزاریش هست که من زیر ۱۰۰ میلیون تومان روش قیمت نمیگذارم و خدمتتون میگم که چنین پروژه هایی نیاز به یک تیم برنامه نویسی همراه داره که مدام روی سایت و خدماتش و مشکلات ریز و درشتش کار کنن.

olampiad
پنج شنبه 13 خرداد 1395, 10:46 صبح
ممنون از دوست عزیز Unique (http://barnamenevis.org/member.php?11933-Unique)
عالی بود .
منتظر نظرات دوستان دیگه هم هستم .
ممنون

milad_d993
پنج شنبه 13 خرداد 1395, 11:25 صبح
اگه به من پیشنهاد بدن. قبول نمیکنم و سعی میکنم که طرف رو متقاعد کنم که به شرکت های دیگه هم نره یه پول خیلی زیاد رو صرف طراحی یه وبسایت فروشگاه بده.

دیجی کالایی که الان میبینیم به مرور زمان و با توجه به سوددهی که داشته رشد کرده.

من پیشنهاد میکنم یه فروشگاه ساز مثل اپن کارت و ... نصب کنه + تمام ماژول های لازمه (پرداخت اینترنتی، ارسال پیامک)، ارسال با پیک و پستی و...

و 1 نهایتا 2 تومن هم برای طراحی قالب صرف کنه
---

طرف تاجر زعفران هم باشه و پولش از پارو بالا بره باید بهترین گزینه و چیزی که بهش نیاز داره رو بهش پیشنهاد کنیم نه اینکه پیش خودمان بگیم اگه من انجام ندم میده به دیگران انجامش میدن...

olampiad
پنج شنبه 13 خرداد 1395, 14:27 عصر
اگه به من پیشنهاد بدن. قبول نمیکنم و سعی میکنم که طرف رو متقاعد کنم که به شرکت های دیگه هم نره یه پول خیلی زیاد رو صرف طراحی یه وبسایت فروشگاه بده.

دیجی کالایی که الان میبینیم به مرور زمان و با توجه به سوددهی که داشته رشد کرده.

من پیشنهاد میکنم یه فروشگاه ساز مثل اپن کارت و ... نصب کنه + تمام ماژول های لازمه (پرداخت اینترنتی، ارسال پیامک)، ارسال با پیک و پستی و...

و 1 نهایتا 2 تومن هم برای طراحی قالب صرف کنه
---

طرف تاجر زعفران هم باشه و پولش از پارو بالا بره باید بهترین گزینه و چیزی که بهش نیاز داره رو بهش پیشنهاد کنیم نه اینکه پیش خودمان بگیم اگه من انجام ندم میده به دیگران انجامش میدن...

نظر شما صحیحه
ولی شخصی که این پروژه رو میخواد میگه که یه فروشگاه ساده نمیخواد و میخواد ی سایت حرفه ای مثل دی جی کالا باشه و حتی بالاتر از اون

تشکر از همه ی دوستان بابت راهنمایی .
من همچنان منتظر قیمت هستم .
ممنون

پیام حیاتی
پنج شنبه 13 خرداد 1395, 17:18 عصر
سلام
سوال تکراری = پاسخ های تکراری.
هیچ صنف و یا نهادی برای قیمت گذاری کار شما در این گرایش وجود ندارد ، قیمت با توجه به خیلی از موارد تعیین می شود ، توانایی ، تجربه و .... .
در نهایت اگر هم شخصی بخواهد قیمت دهد باید به قول دوستمان Unique پنل مدیریتی که قلب این CMS هست را ببیند.