PDA

View Full Version : سوال: آپلود فایل و نمایش ان

parsdarab
شنبه 15 خرداد 1395, 19:17 عصر
سلام
من از یک ویرایش گر آنلاین استفاده می کنم. که در این ویرایش گر ممکن است عکس هم باشد.
قسمت اپلود آن به درستی کار می کند و فایل اپلود می شود
مشکل من در نمایش فایل های آپلود شده است.
public ActionResult FroalaUploadImage(HttpPostedFileBase file, int? postId) // نام پارامتر فایل را تغییر ندهید
{
var fileName = Path.GetFileName(file.FileName);
var rootPath = Server.MapPath("~/Views/Shared/cms/");
file.SaveAs(Path.Combine(rootPath, fileName));
//return Json(new { link = "~/Views/Shared/cms/" + fileName }, JsonRequestBehavior.AllowGet);

//return Json(new UrlHelper(this.Request.RequestContext).Content(Pat h.Combine(rootPath, fileName)), JsonRequestBehavior.AllowGet);
return Json(new { link = new UrlHelper(this.Request.RequestContext).Content(Pat h.Combine(rootPath, fileName)) }, JsonRequestBehavior.AllowGet);

}
140706

اما وقتی آدرس زیر رو می زنم

http://localhost:14041/Views/Shared/cms/download.jpg
این پیغام میده
Server Error in '/' Application. The resource cannot be found. Description: HTTP 404. The resource you are looking for (or one of its dependencies) could have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable. Please review the following URL and make sure that it is spelled correctly.

Requested URL: /Views/Shared/cms/download.jpg

mbasirati
پنج شنبه 20 خرداد 1395, 01:13 صبح
سلام

خب مسیری که شما عکسو آپلود کردی با مسیری که میخوای عکسو ببینی فرق داره که!!

parsdarab
جمعه 21 خرداد 1395, 14:59 عصر
سلام
مشکل اپلود فایل ها حل شد.
من از ویرایشگر زیر برای مدیریت محتوا استفاده می کنم
froala_editor

حالا یه سئوال از کسانی که روی سیستم مدیریت محتوا کار میکنن دارم.
فرضا کاربر یه مطلبی رو که شامل عکس هم هست از قبل نوشته بخواهد ویرایش کند دکمه ویرایش را می زند اطلاعات نمایش داده می شود و عکس و پاک میکنه. با پاک کردن عکس یه درخواست به صورا اجکسی به سمت سرور میره و عکس رو از سرور پاک میکنه
بعد دکمه ذخیره را نمی زنه
اینجا یه مشکل پیش میاد اینکه دیگه عکس نمایش داده نمی شه چون از توی سرور پاک شده

با تشکر

mbasirati
شنبه 22 خرداد 1395, 12:11 عصر
سلام

لطفا برای سوال جدید تاپیک جدید ایجاد کنید

یه راهی که من به ذهنم میرسه اینه که یه اینپوت مخفی توی صفحه قرار بدید. وقتی کاربر عکسو حذف میکنه عکس رو از سرور پاک نکنید و مثلا آدرس عکسو داخل این اینپوت ذخیره کنید. وقتی دکمه ویرایش رو زد حالا شما سمت سرور چک کنید اگه این اینپوت حاوی مقدار هست عکس مربوط بهش رو از سرور حذف کنید.