PDA

View Full Version : راهنمایی برای طراحی وب سایت

mohammadbazzi445
یک شنبه 16 خرداد 1395, 20:20 عصر
با سلام خدمت دوستان عزیز پیشاپیش ماه مبارک رمضان به همه دوستان گل سایت برنامه نویس تبریک میگم.میخواستم یک راهنمایی از دوستان بگیرم.<br>من میخوام یک سایت فروشگاه اینترنتی طراحی کنم &nbsp;بنظر دوستان من فقط با اچ تی ام ال سی اس اس جاوا اسکریپت میتونم یک سایت فروشگاه ساده ولی خوب طراحی کنم که مخاطبین راضی باشن من قبلا طراحی وب کار میکردم و حدواد یک سال چند ماهی میشه کار نکردم چون اصلا دسرسی نداشتم به کامپیوتر ممنون راهنمایی کنید؟

دانیال دزفولی
یک شنبه 16 خرداد 1395, 20:45 عصر
بهتره توی اینترنت قالب خارجی رو با موضوع e-commerce , store ببینی

mohammadbazzi445
یک شنبه 16 خرداد 1395, 21:15 عصر
مظورتون درس متوجه نشدم

پیام حیاتی
دوشنبه 17 خرداد 1395, 00:09 صبح
با سلام خدمت دوستان عزیز پیشاپیش ماه مبارک رمضان به همه دوستان گل سایت برنامه نویس تبریک میگم.میخواستم یک راهنمایی از دوستان بگیرم.<br>من میخوام یک سایت فروشگاه اینترنتی طراحی کنم &nbsp;بنظر دوستان من فقط با اچ تی ام ال سی اس اس جاوا اسکریپت میتونم یک سایت فروشگاه ساده ولی خوب طراحی کنم که مخاطبین راضی باشن من قبلا طراحی وب کار میکردم و حدواد یک سال چند ماهی میشه کار نکردم چون اصلا دسرسی نداشتم به کامپیوتر ممنون راهنمایی کنید؟
خیر . اینهایی که نام بردید زبان برنامه نویسی کلاینت هستند برای انجام سایت فروشگاهی خیلی موارد دیگر را باید بدانید . از جمله زبان برنامه نویسی سمت سرور.
می توانید از فروشگاه سازهای آماده مثل اوپن کارت یا پرستا شاپ استفاده کنید.