PDA

View Full Version : گفتگو: نظر خواهی برای یک تازه کار D:

sajedmalayeri
شنبه 22 خرداد 1395, 14:06 عصر
سلام استاد های بنده
اقا من تازه به دنیای کد و اینجور حرفا اومدم .
سی شارپ + تی اس کیو ال هم بلدم یعنی میتونم بینشون اطلاعاتو رد و بدل کنم و جداول و ... رو کنترل کنم.
دوستان لطف کنید یک سری برنامه مبتدی بگید که من بنویسم سورس ان ها رو اینجا قرار بدم و دربارشون سوال کنم تا راه بیوفتم:لبخند:

دلتنگ اسمان
شنبه 22 خرداد 1395, 16:51 عصر
سلام استاد های بنده
سی شارپ + تی اس کیو ال هم بلدم یعنی میتونم بینشون اطلاعاتو رد و بدل کنم و جداول و ... رو کنترل کنم.
دوستان لطف کنید یک سری برنامه مبتدی بگید که من بنویسم سورس ان ها رو اینجا قرار بدم و دربارشون سوال کنم تا راه بیوفتم:لبخند:

سلام
خب ببین محل کارتون و یا از دوستان کسی برنامه ای نیاز نداره که براش رایگان بنویسی. من خودم اولش یه دفترچه تلفن برای محل کارمون نوشتم.گرچه خیلی هم ازش راضین اما الان که نگاه میکنم می بینم خیلی بد کد نوشتم (خب به هرحال اولین برنامه م بود). شما هم میتونی یه دفترچه تلفن ساده بنویسی و بعد قابلیتهای دیگه بهش اضافه کنی. مثلا قابلیت شماره گیری یا ...

sajedmalayeri
شنبه 22 خرداد 1395, 17:07 عصر
عزیز این دیگه خیلی سادست :D پ.خ رو بخون

mrprestige
شنبه 22 خرداد 1395, 18:25 عصر
سلام استاد های بنده
سلام خدمت شما دوست عزیز ، اول اینکه خیلی بهت تبریک میگم وارد این عرصه شدی و دوم اینکه دوست من شرط اول اینکه میخوای برنامه نویس بشی باید از خودت ایده داشته باشی و خلاقیت بخرج بدی بنظرم اول یه برنامه رو تو ذهن خودت ایجاد کن بعد اون برنامه ت رو روی کاغذ بیار الگوریتم هاش رو تجزیه و تحلیل کن ( به معنی ساده برنامت رو سبک و سنگین کن ) حالا اون وقت اونی که توی کاغذ آوردیش بیارش توی محیط کد نویسی ، کد هات بنویس اگه به مشکل برخوردی اینجا دوستان برنامه نویس حتما کمکت میکنن به قول اون ضرب المثل معروف " خودت ماهیگیری رو یاد بگیر و منتظر نباش کسی بهت ماهی بده "

پیروز و موفق باشی
امیدوارم از کدنویسی لذت ببری

sajedmalayeri
شنبه 22 خرداد 1395, 20:04 عصر
سلام خدمت شما دوست عزیز ، اول اینکه خیلی بهت تبریک میگم وارد این عرصه شدی و دوم اینکه دوست من شرط اول اینکه میخوای برنامه نویس بشی باید از خودت ایده داشته باشی و خلاقیت بخرج بدی بنظرم اول یه برنامه رو تو ذهن خودت ایجاد کن بعد اون برنامه ت رو روی کاغذ بیار الگوریتم هاش رو تجزیه و تحلیل کن ( به معنی ساده برنامت رو سبک و سنگین کن ) حالا اون وقت اونی که توی کاغذ آوردیش بیارش توی محیط کد نویسی ، کد هات بنویس اگه به مشکل برخوردی اینجا دوستان برنامه نویس حتما کمکت میکنن به قول اون ضرب المثل معروف " خودت ماهیگیری رو یاد بگیر و منتظر نباش کسی بهت ماهی بده "

پیروز و موفق باشی
امیدوارم از کدنویسی لذت ببری
سلام خدمت شما , اقا خیلی ممنون از پست شما درس خوبی گرفتم گرفتم .
ولی من از صبحه همش دنبال ایده هایی هستم که اونارو توی کد نویسی پیاده کنم .
ولی هرچی فکر میکنم چیزی به مغذم نمیرسه :لبخند:
تا به فکر این افتادم که اینجا پست بزارم شاید شما ایده ای مبتدی داشته باشید .
البته من ی برنامه هم نوشتم : برنامه آزمون گیر که ی مدیر لاگین میشه و سوالات رو طرح میکنه و ی کاربر وارد میشه سوالات رو پاسخ میده
البته قسمت پاسخ دادنش هنوز کامل نشده دارم روش کار میکنم .
باز هم از پست ارزشمند شما ممنونم :قلب: