PDA

View Full Version : سوال: مخفی کردن یک برنامه در حال اجرا در #C

asrehoshmand
یک شنبه 23 خرداد 1395, 18:36 عصر
سلام دوستان خسته نباشید.

بنده با استفاده از دستور زیر در #C برنامه KMplayer رو فراخوانی کرده ام منتها من میخام این برنامه در حالت مخفی قرار گیرد طوری که کاربر متوجه نشه فایل موسیقی با چه برنامه ای پخش شده است.ممنون میشم منو راهنمایی کنید.

process.start ("KMplayer.exe","F:\\Music\\1.mp3");

ronix3
یک شنبه 23 خرداد 1395, 18:53 عصر
سلام شاید اصلا این برنامه رو سیستم نصب نباشه چرا با برنامه خودتون اجرا نمی کنید؟

mrprestige
یک شنبه 23 خرداد 1395, 19:18 عصر
سلام دوست من وقتت بخیر ، برای اینکار اصلا لازم نیست حالا KMplayer اجرا کنی و ... شاید به قول دوستمون ronix3 (http://barnamenevis.org/member.php?342229-ronix3) اومدی و روی یه سیستم دیگه ای خواستی اجراش کنی که KM روش نصب نیست اونوقت چیکار باید کرد ؟؟! . من بهت این روش رو پیشنهاد میکنم ببین به این صورت کدنویسی کن اول توی کلاس Form این کد رو بنویس

[DllImport("winmm.dll")]
private static extern long mciSendString(string strCommand, StringBuilder strReturn, int iReturnLength, IntPtr hwndCallback);

بعد از اون توی کنترل پخش فایل صوتی ( مثلا Button 1 ) این کد رو بنویس

if (openFileDialog1.ShowDialog() == DialogResult.OK)
{
Textbox1.Text = openFileDialog1.FileName;
mciSendString("open \"" + Textbox1.Text + "\" type mpegvideo alias MediaFile", null, 0, IntPtr.Zero);
mciSendString("play MediaFile", null, 0, IntPtr.Zero);
}

و برای متوقف کردن فایل صوتی هم داخل یه کنترل دیگه ( مثلا button2) اینو بنویس

mciSendString("close MediaFile", null, 0, IntPtr.Zero);

پیروز و موفق باشی

از کدنویسی لذت ببری

asrehoshmand
یک شنبه 23 خرداد 1395, 21:28 عصر
ممنون از پاسخگوییتون
ولی من فقط برای km player اين موضوع رو نمیخام ضمنن من به همراه پروژه م نرم افزار پرتابل km رو پیوست میکنم.منتها در کل میخام هر برنامه رو که اجرا کردم از دید کاربر مخفی بمونه ممنون میشم راهنمایی کنید