PDA

View Full Version : بهترین زبان برنامه نویسی برای ساخت نرم افزارهای مولتی مدیا چیه ؟

Dinmedia
دوشنبه 24 خرداد 1395, 23:24 عصر
سلام . و عرض ادب خدمت دوستان گلم . این اولین پست من هست و نمی دونم آیا سوالم رو توی بخش مناسبی مطرح میکنم یا نه .

راستش من یه سایت مذهبی دارم و دوست دارم نرم افزارهای مولتی مدیا تولید کنم . اما نمی دونم مناسب ترین زبان برنامه نویسی چی هست . در واقع اطلاعات آنچنانی درباره برنامه نوسی ندارم و دوست دارم شروع کنم به یادگیری .
لطف کنید بهترین زبان برای ساخت نرم افزار های کامپیوتری چیه ؟ تا بتونم دوره ی آموزشی مناسب رو از اینترنت پیدا کنم . البته بگم می دونم که نرم افزارهایی وجود دارن برای ساخت مولتی مدیا و من میخوام خودم اختصاصی برنامه نویسی کنم . با تشکر

alit1368
سه شنبه 01 تیر 1395, 00:14 صبح
بهترین زبان برنامه نویسی نرم افزار های کامپیوتری به نظرم سی شارپ هستش

:قلب:
http://www.arezukon.ir

rostam_2016
یک شنبه 13 تیر 1395, 18:24 عصر
سلام
asp.net بهترین و کامل ترین هست

nerset
سه شنبه 20 مهر 1395, 22:23 عصر
با سلام
AutoPlay Media Studio 7.0 به نظر من راحت ترین و در عین حال سریع ترین نرم افزار در زمینه ساخت نرم افزارهای مالتی مدیا است
به طوری که من حتی نرم افزار ماشین حسابم را با این نرم افزار ساختم که در لینک زیر نشانی سایت و دانلود نرم افزار ماشین حساب یاد شده را قرار می دهم
www.halvasoft.com (http://www.halvasoft.com)
من با نرم افزار اتو پلی مدیا استودیو برنامه نویسی را شروع کردم و واقعا برنامه ای عالی برای آموزش برنامه نویسی است
به کمک این نرم افزار می توانید برای ساخت مالتی مدیا علاوه بر استفاده از دکمه ها و تنظیمات آماده و پیش فرض از گزینه های پیشرفته تر آن یعنی برنامه نویسی در این محیط هم استفاده کنید. و همچنین با جستجو در اینترنت می توانید به راحتی نرم افزار اتو پلی مدیا استودیو و فایل پی دی اف آموزش فارسی آن را هم دانلود کنید.
البته نرم افزارهای مشابه دیگری هم نظیر این برنامه وجود دارد که می توانید در مورد آنها بیشتر تحقیق کنید
و همچنین در صورتی که بخواهید واقعا وارد مقوله برنامه نویسی هم بشوید گزینه های بسیار زیادی نظیر سی شارپ و ویژوال بیسیک و ... وجود خواهند داشت که امیدوارم بتوانید در استفاده از آنها هم مهارت لازم را کسب کنید.
با آرزوی موفقیت برای شما