PDA

View Full Version : مبتدی: ساخت اپلیکیشن اندروید جهت دسترسی به تلگرام

shadone
سه شنبه 25 خرداد 1395, 21:02 عصر
سلام

راستش این اولین پروژه عملی من هست بعد از تمام شدن آموزش های سی شارپ و اندروید (مونو اندروید)
از اونجایی که تا به حال برنامه واقعی نساختم و تا الان اکثرا مثال های آموزشی بوده جهت ساخت اولین اپلیکیشنم از شما کمک میخوام
راستش این اپ که میخوام بسازم خیلی سادهس به این شکل که با فعال سازی اون تمام چت های تلگرام clear chache بشه و همینطور بخش دیگری که با فعال سازی اون یک پوشه خاص از گالری پاک بشه(محتویات)

خب مشکل اینجاس که نمیدونم از کجا شروع کنم؟! نمیدونم چطور به تلگرام دسترسی پیدا کنم و یا به گالری و اون دستورات رو اعمال کنم:گریه:
اگر ممکنه منو راهنمایی کنید ممنون

ronix3
سه شنبه 25 خرداد 1395, 21:14 عصر
فک نکنم به چیزی ک می خوای برسی چون اونایی که بلدن واسش خیلی زحمت کشیدن و چون از این راه پول در میارن به کسی یاد نمی دن

shadone
سه شنبه 25 خرداد 1395, 21:21 عصر
فک نکنم به چیزی ک می خوای برسی چون اونایی که بلدن واسش خیلی زحمت کشیدن و چون از این راه پول در میارن به کسی یاد نمی دن

مگه چه فرقی با سوالای دیگه ی انجمن داره که جواب نمیدن؟! خب خودشونم از همون اول که حرفه ای نبودن مطمعنا اونی هم که حرفه ای هستش یه زمان مبتدی بوده:ناراحت:

پیام حیاتی
سه شنبه 25 خرداد 1395, 23:20 عصر
مگه چه فرقی با سوالای دیگه ی انجمن داره که جواب نمیدن؟! خب خودشونم از همون اول که حرفه ای نبودن مطمعنا اونی هم که حرفه ای هستش یه زمان مبتدی بوده:ناراحت:
سلام
بهتر بود سوال رو در بخش اندروید مطرح می کردید.
زمانی که از یک مسیر به پاسخ نمیرسید راه های دیگر را امتحان کنید،اگر زبانتون خوب هست شما دیگر نیاز به هیچ منبع فارسی ندارید اگر نه زبانتون رو سریعتر قوی کنید.
https://www.google.com/search?q=how+to+connect+telegram+in+android+studio&oq=how+to+connect+telegram+in+android+&aqs=chrome.1.69i57j33.20934j0j4&client=tablet-android-lenovo&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8

فیلم های یوتیوب رو هم ببینید نمونه زیاد هست.