PDA

View Full Version : گرفتن اطلاعات از اینترنت دانلود منیجر IDM

abbasi.naft
چهارشنبه 26 خرداد 1395, 00:49 صبح
سلام
طاعات و عبادات همه قبول باشه.

چند روزی هست که میخوام یه برنامه به غیر از بانک های اطلاعاتی معمول بنویسم ، ولی هر کاری کردم ، متاسفانه توفیقی نداشتم و نشد که به.

بانک اطلاعاتی ای که IDM برای ذخیره سازی اطلاعات دانلود ها استفاده میکنه چی هست ؟؟ کجاست این فایل بانک اطلاعاتی این نرم افزار ؟؟

من هر ماه به مدت چند روز وقت رو متاسفانه صرف این میکنم که از قسمت Description فایلی که دانلود کردم ، توضیحاتش رو بصورت دستی بردارم و داخل یه فایل text قرار بدم و اون فایل متنی رو بصورت دستی به خورد فایل zip دانلود شده بدم و در نهایت اون فایل زیپ رو روی یه اکسترنال ذخیره بکنم و از لیست دانلود منیجر حذفش بکنم.

این کار رو میخوام بصورت نرم افزاری انجام بدم ، ولی هرچی میگردم که ببینم این فایل بانک اطلاعاتی نرم افزار چیه و کجاست ، موفق نمیشم که بعد برم دنبالش و باقی کارها رو با سی شارپ یا دلفی انجام بدم.

سوالم نامربوط به سی شارپ نیست ، فقط نمیدونم از کجا باید شروع بکنم.
اگه بزرگواران اطلاعاتی در این مورد دارند ، از شنیدن راهنماییشون خوشحال میشم.
با تشکر و سپاس فراوان

abbasi.naft
چهارشنبه 26 خرداد 1395, 00:58 صبح
البته بانک اطلاعاتی داخل پوشه محل نصب ، احتمالا نباید باشه ، چون پوشش رو کپی کردم و بردم توی یه سیستم دیگه لیستش خالی بود / شایدم خود نرم افزار شعورش میکشه که لیست رو توی یه سیستم دیگه نشون نده.

Felony
چهارشنبه 26 خرداد 1395, 11:20 صبح
اطلاعات فایل های دانلود شده تو Registry در مسیر HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\DownloadManager نگهداری میشه نه در فایل .
هر فایلی که دانلود میکنید به ازاش یک کلید در این مسیر ساخته میشه که به صورت incermental هست و از ۱ شروع میشه و به ازای هر فایل یکی به این عدد اضافه میشه .

abbasi.naft
چهارشنبه 26 خرداد 1395, 18:16 عصر
اطلاعات فایل های دانلود شده تو Registry در مسیر HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\DownloadManager نگهداری میشه نه در فایل .
هر فایلی که دانلود میکنید به ازاش یک کلید در این مسیر ساخته میشه که به صورت incermental هست و از ۱ شروع میشه و به ازای هر فایل یکی به این عدد اضافه میشه .
ایول آقای تاجیک
خدا خیرتون یده ، با دهن روزه ، کلی خوشحالم کردید. / حالا میدونم از کجا شروع بکنم / واقعا جند روز شده بود که سر در گم سر در گم شده بودم.
با اینکه هنوز جای Description رو پیدا نکردم ولی نقطه شروعم رو پیدا کردم.

خیلی خیلی سپاسگذارم ، استاد تاجیک عزیز :قلب: