PDA

View Full Version : مفهوم خطاهای زیر چیست و چطور میشه رفع کرد

sg.programmer
پنج شنبه 27 خرداد 1395, 13:38 عصر
سلام
مفهوم خطاهای زیر چیست و چطور میشه رفع کرد؟
متن خطا :
Exception:Thrown: "An attempt was made to load a program with an incorrect format. (Exception from HRESULT: 0x8007000B)" (System.BadImageFormatException)
A System.BadImageFormatException was thrown: "An attempt was made to load a program with an incorrect format. (Exception from HRESULT: 0x8007000B)"
Time: 6/16/2016 8:23:17 AM
Thread:<No Name>[3080]
روی سیستم خودم درست جواب میده ولی بر روی یک سیستم دیگه اجرا میکنم این خطا را میده : (بر روی سیستم مقصد هم برنامه اجرای و هم سورس برنامه را تست کردم خطا میده)

sg.programmer
پنج شنبه 27 خرداد 1395, 13:47 عصر
سیستم خودم 32 بیتی هست و سیستم مقصد 64 بیتی :
و تنظیمات را هم Any CPU platform انتخاب کرده ام.

mrprestige
پنج شنبه 27 خرداد 1395, 14:00 عصر
سلام
مفهوم خطاهای زیر چیست و چطور میشه رفع کرد؟
متن خطا :
Exception:Thrown: "An attempt was made to load a program with an incorrect format. (Exception from HRESULT: 0x8007000B)" (System.BadImageFormatException)
A System.BadImageFormatException was thrown: "An attempt was made to load a program with an incorrect format. (Exception from HRESULT: 0x8007000B)"
Time: 6/16/2016 8:23:17 AM
Thread:<No Name>[3080]
روی سیستم خودم درست جواب میده ولی بر روی یک سیستم دیگه اجرا میکنم این خطا را میده : (بر روی سیستم مقصد هم برنامه اجرای و هم سورس برنامه را تست کردم خطا میده)

سلام دوست من وقتت بخیر ، دوست عزیز این خطا زمانی هست که شما از یه فایل DLL مثلا 32 بیتی درسیستمتون استفاده میکنید ولی وقتی به یه سیستم دیگه ( که 64 بیتی هست) برنامه تون رو منتقل موقع اجرا با این خطا مواجه میشید ممکن هم برعکس باشه . م فکر میکنم اون سیستمی که برنامه رو روش اجرا میکنید Solution Platform ش روی Any CPU قرار بدید به مشکل نخورید ( مطمئن بشید در پنجره Configuration manager گزینه ی Any Cpu و همینطور تیک Build فعال باشه) . یا اینکه روی پروژه ت ( روی سیستم مقصد ) کلیک راست کن Properties رو بزن و گزینه Build رو انتخاب کن در قسمت Platform target گزینه 64x رو انتخاب و تیک prefer 32bit رو غیر فعال کنی .

پیروز و موفق باشید .