PDA

View Full Version : treeview اضافه حذف ذخیره

negar84
سه شنبه 21 شهریور 1385, 00:14 صبح
سلام
من می خوام در حین اجرای برنامه به ندهای treeview زیر سطح هایی اضافه کنم یا زیر سطح ها را (یکی یکی) حذف کنم و در ضمن تغییرات انجام شده ذخیره شوند یعنی دفعه بعد که برنامه را اجرا می کنم این تغییرات رو ببینم . اضافه کردن زیر سطح رو با دستور add انجام می دم ولی متاسفانه نتیجه برای دفعه های بعد باقی نمی مونه .برای حذف از clear استفاده می کنم که کل زیر سطح رو حذف می کنه نه یک ند خاص از اون رو . ..
با تشکر

مهدی کرامتی
سه شنبه 21 شهریور 1385, 10:28 صبح
محتویات درخت را در کجا نگهداری میکنید که تعدادی از عناصر از قلم میافتند؟

negar84
سه شنبه 21 شهریور 1385, 12:38 عصر
مگه باید جایی نگه داری کرد ... راستش من خیلی بلد نیستم یعنی اولین باره با treeview کار می کنم

Mrs.Net
چهارشنبه 22 شهریور 1385, 13:37 عصر
شما باید تغییراتی که در هین اجرای برنامه میدهید در جایی مثل بانک اطلاعاتی یا فایل xml یا حتی فایل txt و ... ذخیره کنید تا دفعه بعد بتونید از اونها استفاده کنید!!!
برای حذف باید متد remove رو با استفاده از زیر شاخه ای که میخواهید حذف بشه صدا بزنید.
البته برای دسترسی مستقیم به نودهای پایینتر کار به این راحتی نیست

negar84
یک شنبه 09 مهر 1385, 11:16 صبح
سلام میشه بیشتر توضیح بدین:

شما باید تغییراتی که در هین اجرای برنامه میدهید در جایی مثل بانک اطلاعاتی یا فایل xml یا حتی فایل txt و ... ذخیره کنید تا دفعه بعد بتونید از اونها استفاده کنید!!!

چطوری این کار را انجام بدم در ضمن من برای windows application می خوام

negar84
شنبه 13 آبان 1385, 23:39 عصر
سلام دوستان عزیز
می شه لطف کنید بگید که چطور می تونم تغییراتی که در حین برنامه داده می شوند را درون فایل text ذخیره کنم و بعد چطور می شه ازش استفاده کرد ...
راستش من خیلی تو اینترنت گشتم ولی هنوز هم نمی تونم از treeview به خوبی استفاده کنم
ممنون

ghasempoor_m
چهارشنبه 17 آبان 1385, 13:35 عصر
برید توی سایت www.codeproject.com و جستجو کنید تا مطالب خوبی رو پیدا کنید

سلام دوستان عزیز
می شه لطف کنید بگید که چطور می تونم تغییراتی که در حین برنامه داده می شوند را درون فایل text ذخیره کنم و بعد چطور می شه ازش استفاده کرد ...
راستش من خیلی تو اینترنت گشتم ولی هنوز هم نمی تونم از treeview به خوبی استفاده کنم
ممنون