PDA

View Full Version : نیازمند راهنمایی برای پیش نیازهای شروع برنامه نویسی اندروید ؟

arash_a
سه شنبه 01 تیر 1395, 21:44 عصر
سلام خدمت دوستان عزیز

برای برنامه نویسی اندروید می خواستم از شما عزیزان که تجربه دارید راهنمایی بگیرم.
نمیخوام از راه های میانبر مثل زامارین و یا مونو به هدف برسم، گرچه تسلط کافی به سی شارپ دارم، نیتم یادگیری اصولی اندروید هست.
اطلاعاتی که خودم دارم اینه :

اونجور که تحقیق کردم برای شروع به برنامه نویسی اندروید پیش نیازهاش ایناس: 1.برای کدنویسیش جاوا لازمه 2.برای طراحی ظاهریش xml لازمه

نمیدونم اطلاعاتم درسته یا نه، نمیدنم کامله یا نه. ممنون میشم یه راهنمایی جامع در اینباره بگیرم ازتون.
ممنونم از لطفتون :بوس:

scarce
سه شنبه 01 تیر 1395, 23:12 عصر
سلام

برای شروع برنامه نویسی اندروید ، اولین چیز علاقه شماست ، دومین اینه که باید به یکی از زبان های برنامه نویسی آشنا بشی ، منظورم اینه باید با اصطلاحاتش آشنا بشی ، مثلا شرط ها ، حلقه ها ، کلاس ها ، متد ها ، متغیر ها ... پیش نیاز اولیه و ابتدایی اینا هستند

بعد باید با نرم افزارهایی مثل اکلیپس برای یادگیری ابتدایی به نظرم آسون ولی پیشنهاد اصلی من اینه که اندروید استادیو شروع کنی چون توسط شرکت گوگل پشتیبانی میشه و نسخه های بروزتری ارائه میده.

زبان جاوا بسیار شیرین است شما که به زبان سی شارپ مسلط هستید خیلی راحت با جاوا خوی میگیری :)

حالا باید خلاقیت رو یاد بگیرید ، اگه از همین ابتدا به خلاقیت فکر کنید شما موفق میشید، من خودم بدلیل علاقه زیاد به برنامه نویسی 7 سال پیش برنامه نویسی رو شروع کردم بدون هیچگونه پیشینه ای ، علاق من باعث شد موفق بشم ،

برای شروع دیر نیست یه خورده به انگلیسی مسلط باشید خیلی راحت میتونید برنامه نویسی اندروید رو یاد بگیرید