PDA

View Full Version : مشکل در اجرای فایل pdf

roid53
چهارشنبه 02 تیر 1395, 10:06 صبح
با سلام خدمت همگی.من حدود 20،10 روزه که دنبال روش استفاده از کتابخانه JoanZapata تو برنامه هستم و همه تاپیکهای مربوطه رو هم مطالعه کردم اما اکثرا در معرفی و تعریف از این کتابخانه و چند خط توضیح خلاصه میشه در صورتیکه کاراصلی ونوشتن کدهای مورد نیاز تازه بعداز نصب اون کتابخانه شروع میشه.وقتی هم کسی یه برنامه کوچیک ومفید دراین مورد میخاد بقیه فکرمیکنن باید کل پروژشونو بذارن در صورتیکه یه برنامه یک صفحه ای هم کافیه که وقتی اون صفحه باز میشه یه فایل pdf نمایش داده بشه.همین!!!حالا هم خواهشا یه جوونمردی پیدا بشه وبگه بعداز نصب این کتابخانه و برای استفاده از امکانات اون دقیقا (قدم به قدم) چطوری باید کدنویسی کنیم ویا اگه وقتتون گرفته میشه حداقل یه برنامه کوتاه ومفید دراین مورد به من معرفی کنید. دم همتون گرم .

saeidcd
چهارشنبه 02 تیر 1395, 11:46 صبح
سلام
مرحله به مرحله توضیح دادهhttp://upadhyayjiteshandroid.blogspot.com/2015/02/android-pdfview.html

roid53
شنبه 05 تیر 1395, 18:51 عصر
دمت گرم.منبع بسیار خوبی بود که بعداز مدتی طولانی بالاخره کارمو راه انداخت.فقط یه سوال دیگه داشتم که اگه بخایم مطالب توی صفحه به صورت عمودی (ازبالا به پایین) اسکرول بشن چیکار باید کنیم؟ چون در این کتابخانه مطالب به صورت افقی قابل مرور و حرکت هستن. بازم متشکرم بابت منبع بسیار مفیدی که معرفی کردی.
موفق و پیروز باشید.