PDA

View Full Version : سوال: پاک کردن مقدار تکست باکس

csharpspider
چهارشنبه 02 تیر 1395, 12:22 عصر
سلام

من در یک صفحه php دو تا تکس باکس دارم که کدشون نیست. یعنی کدشون جای دیگه است و من کد php رو میزنم که توش فانکشن تکس باکس است که تو صفحه میوفتن
دو تا همچین چیزی
<?php my_function('search'); ?>
سوال من اینه که در یک زمان باید تو یکیش مقدار باشه. یعنی مثلا تو تکس-باس اولی که چیزی نوشتم و خواستم تو دومی بنویسم اون اولی پاک بشه و برعکس
چون کد تکس-باکس اینجا نیست نمیتونم کد جاوااسکریپت رو مستقیم بنویسم. بخاطر اون هر کدوم از این کد ها را توی یک div گذاشتم و کد جاوا اسکریپت رو به div دادم ولی کار نکرد
این کد رو نوشتم ولی کار نکرد

<script>
var div1= document.getElementById('div1'); //div1 is the id of div1
var div2= document.getElementById('div2'); //div2 is the id of div2
div2.onclick = function() {
$('.CcusDiv').find('input:text').val(''); // Clears all the input text of div1
};
div1.onclick = function() {
$('.CTitleDiv').find('input:text').val(''); // Clears all the input text of div2
};
</script>

و کد دو تا تکست باکسام مثل این هستند که برای اجرا شدن جاوا اسکریپت گذاشتمش توی div

<div class="CcusDiv" id="div1"> <?php my_function1('search'); ?> </div>

<div class="CTitleDiv" id="div2"> <?php my_function2('search'); ?> </div>

csharpspider
دوشنبه 07 تیر 1395, 03:07 صبح
تو فروم های انگلیسی پرسیده بودم زودتر به جواب میرسیدم
ایرانی ها یک اخلاق بدی که دارند اینه که دوست ندارند اطلاعات به کسی بدن. مگر نه تو این 81 بازدیدی که تا حالا داشته یعنی 1 نفر جواب این رو نمیدونه؟

plague
چهارشنبه 09 تیر 1395, 23:21 عصر
ناراحت نشو ولی شاید اگه همون اول که سوال براتون پش اومده بود درست میپرسیدی و کدت رو میزاشتی کسی جواب میداد
نه اینکه مثل نابغه ای که داره لطف میکنه به شاگردای سطح پایین بیای 4 تا خط بنویسی تهش هم بندازی برید ببینم چی میکنید ... از اون حبف نون گفتنت بگزریم

برنامه نویس شاغل حرفه ایکه تمام روز کد مینویسه شاید روزی نیم ساعت وقت کنه سر بزنه اینجا نمیاد جواب سوالات دو دو تا چندتا میشه رو بده یا بشینه برای شما کد بنویسه
یا جواب نمیده یا دیگه سر نمیزنه بعد مدتی شما باید حداقل الفبای زبان رو بدونی

همچنین وقتی شما یه سوال پیش پا افتاده مثل این رو نمیدونی یا انقد انگلیسی بلد نیستی تو یه سایت خارجی سوال بپرسی نبایدانقد از سطح فروم شکایت کنی هرچند اگه همچین سوالی رو تو یه سایت خارجی مثل SO بنویس انقد منفی میخوری که 1 ساعته میبندنش

اینم جواب برای اینکه ناراحت نشی از حرفام
https://jsfiddle.net/vexLysb2/

csharpspider
شنبه 26 تیر 1395, 10:23 صبح
...........

csharpspider
شنبه 26 تیر 1395, 10:24 صبح
ناراحت نشو ولی شاید اگه همون اول که سوال براتون پش اومده بود درست میپرسیدی و کدت رو میزاشتی کسی جواب میداد
نه اینکه مثل نابغه ای که داره لطف میکنه به شاگردای سطح پایین بیای 4 تا خط بنویسی تهش هم بندازی برید ببینم چی میکنید ... از اون حبف نون گفتنت بگزریم

برنامه نویس شاغل حرفه ایکه تمام روز کد مینویسه شاید روزی نیم ساعت وقت کنه سر بزنه اینجا نمیاد جواب سوالات دو دو تا چندتا میشه رو بده یا بشینه برای شما کد بنویسه
یا جواب نمیده یا دیگه سر نمیزنه بعد مدتی شما باید حداقل الفبای زبان رو بدونی

همچنین وقتی شما یه سوال پیش پا افتاده مثل این رو نمیدونی یا انقد انگلیسی بلد نیستی تو یه سایت خارجی سوال بپرسی نبایدانقد از سطح فروم شکایت کنی هرچند اگه همچین سوالی رو تو یه سایت خارجی مثل SO بنویس انقد منفی میخوری که 1 ساعته میبندنش

اینم جواب برای اینکه ناراحت نشی از حرفام
https://jsfiddle.net/vexLysb2/

همه توهین هات رو بخاطر جواب خوبت نادیده میگیرم :چشمک: