PDA

View Full Version : به روز رسانی و رفرش فرم بعد از جستجو

استیو جابز 110
پنج شنبه 03 تیر 1395, 01:24 صبح
با سلام . من در فایل پیوست شده یک جستجو گر قرار دادم که بعد از قرار دادن مقدار کد ملی اسم شخص مورد نظر را نشون میده . اما مساله اینجاست که بعد از انجام سرچ به چه طریقی میشه کاری انجام داد که دکمه پیمایش از سطر اول تا اخر رو کامل نشون بده و بشه روی تمامی اطلاعات از ابتدا تا اخر پیمایش کرد .
در حالت فوق بعد از جستجو تعداد عناطر مثلا اکر 6 تا باشن به دو و یک میرسه و پیمایش هم محدود به دو نفر میشه . یا به عبارتی دیگر میخوام دکمه پیمایش همان کاری رو انجام بده که قبل از سرچ قرار میداد . امیدوارم که منظورم رو رسونده باشم .

mansoory.shima
جمعه 04 تیر 1395, 16:36 عصر
با سلام . من در فایل پیوست شده یک جستجو گر قرار دادم که بعد از قرار دادن مقدار کد ملی اسم شخص مورد نظر را نشون میده . اما مساله اینجاست که بعد از انجام سرچ به چه طریقی میشه کاری انجام داد که دکمه پیمایش از سطر اول تا اخر رو کامل نشون بده و بشه روی تمامی اطلاعات از ابتدا تا اخر پیمایش کرد .
در حالت فوق بعد از جستجو تعداد عناطر مثلا اکر 6 تا باشن به دو و یک میرسه و پیمایش هم محدود به دو نفر میشه . یا به عبارتی دیگر میخوام دکمه پیمایش همان کاری رو انجام بده که قبل از سرچ قرار میداد . امیدوارم که منظورم رو رسونده باشم .

باسلام
میشه خواهش کنم همین فایلی را هم که درست کردید به من آموزش تهیه اش را بدید ؟

استیو جابز 110
دوشنبه 21 تیر 1395, 11:37 صبح
باسلام
میشه خواهش کنم همین فایلی را هم که درست کردید به من آموزش تهیه اش را بدید ؟
سلام . کلا سه طریق براجستجو در این فضا ممکنه یا ابزار داخلی ماکروسافت که درون برنامه قرار داره مثل برنامه اکسل و یا ... در قسمت جسجو ها و یا کد نویسی با vb ویا ا ستفاده از applyfilter ماکرو که اونهم درون خود اکسس موجوده . در روش فوق از کد نویسی با vb استفاده شده . که برا جستجو با vb حداقل 3 روش را خود من دیدم که با توجه با ماهیت پایگاه اکسس که مبتی بر دستورات sql است این روش بهتر از بقیه به نظرم اومد.
برای جواب سوال که پرسیده بودم هم راه حل رو پیدا کردم ومسئله حل شد .
موفق باشید .