PDA

View Full Version : نمایش صفحه خالی بعد از اجرای webapplication asp.net mvc

rexi1r
یک شنبه 06 تیر 1395, 17:07 عصر
سلام دوستان من یه webapplication نوشتم که تا دیشب اجرا میشد و هیچ مشکلی نداشت.از امروز دیگه موقعی که برنامه رو اجرا میکنم داخل مرورگر فقط یه صفحه خالی بهم نشون میده یعنی هیچی در حقیقت.تازه اینکه اصلا هیچ خطایی هم نمیده و جالبتر اینکه کل پروژه رو زدم رو breakpoint ولی انگار نه انگار که برنامه رو اجرا کردم.ولی جالب تر اینکه publish که میکنم وب سایت کار میکنه بدون هیچ مشکلی .
در حقیقت احساس میکردم که iis داخلی visual studioمشکل پیدا کرده واسه همین اومدم و یه پروژه webapplication خالی درست کردم و اجرا کردم و دیدم که بدون هیچ مشکلی نمایشش میده.
نمیدونم واقعا چی شده.
بدون هیچ خطاییی فقط صفحه خالییی مرورگر هست:متفکر::متفکر::متفکر::متف ر::متفکر::ناراحت::ناراحت::نا احت::ناراحت: .چیکار کنم

moradian
دوشنبه 07 تیر 1395, 12:11 عصر
سلام، با این شرایط که فرمودین، ممکنه خطایی از نوع جاوااسکریپتی باشه. کلیک راست تو صفحه خالی کن و Inspect Element رو بزن ببین محتویات صفحه کجاست. مثلا ممکنه تو معرفی یه فایل js تگ script رو نبسته باشین، محتویات صفحه تو تگ head انباشته شده باشه! و از این دست
موفق باشید

rexi1r
چهارشنبه 16 تیر 1395, 03:53 صبح
سلام ممنون از پاسختون.والله هر کاری کردم نشد.جالب اینجا بود که یه پروژه خالی دیگه ساختم و تمام کلاس هام رو به اون منتقل کردم و سایت بدون هیچ مشکلی اجرا شد.یعنی مشکل از جای دیگریه و داخل کدهای من نیست.:متفکر::متفکر: