PDA

View Full Version : سوال: پیغام خطای Specified time is not supported in this calendar حین استفاده از BpersianCalenderTextBox

momimomi
دوشنبه 07 تیر 1395, 21:47 عصر
مهندسین عزیز
سلام
بنده پس از تحقیقات زیاد و تست کامپوننت های زیاد برای تقویم شمسی به این کامپوننت رسیدم:
BpersianCalenderTextBox
اما جدیدا به مشکلی برخوردم
تاریخ شمسی به صورت رشته را از دیتابیس خوانده و هنگام لود فرم با این کامپوننت نشان می دهم، اما هنگامی که روی کامپوننت کلیک می کنم تا تاریخ جدید را انتخاب کنم با پیغام زیر روبرو می شوم:
Specified time is not supported in this calendar. It should be between 03/21/0622 00:00:00 (Gregorian date) and 12/31/9999 23:59:59 (Gregorian date), inclusive.
خیلی نیاز دارم تا این مشکل حل بشه لطفا دوستانی که با این کامپوننت کار کردن یا حدس میزنن که مشکل از کجاست دریغ نفرمایند
با سپاس

csharpcollegian
سه شنبه 08 تیر 1395, 10:31 صبح
سلام دوست عزیز
کاملا مطمئن نیستم، مربوط به خیلی وقت پیشه ولی خاطرم هست که منم با این کامپوننت همین مشکل رو داشتم و هر کاری هم کردم نتونستم برطرفش کنم. فکر کنم اصلا چنین قابلیتی برای این کامپوننت در نظر گرفته نشده بود. در نهایت مجبور شدم از کامپوننت دیگه ای استفاده کنم. براتون آپلودش می کنم ببینید بدردتون میخوره یا نه...
موفق باشید

kamiloted
سه شنبه 08 تیر 1395, 12:18 عصر
دوست عزیز باید فرمت تاریخ رو از این حالت به شورت دیت تغییر بدی.البته چون این کامپوننت پر از اشتباه هست و اصول رو رعایت نکرده.باید فرمت رو دستی بهش بدی.تو بخش ولیو یا فرمت فک کنم

momimomi
چهارشنبه 09 تیر 1395, 15:01 عصر
ممنون از دو دوست عزیز و گرامی
سپاسگذارم
با این کامپوننت عوضش کردم: