PDA

View Full Version : new asp.net web application

zoncpp
سه شنبه 21 شهریور 1385, 14:44 عصر
سلام !
من یک مشکل کوچک برای ایجاد یک پروژه asp.net web application با VC یا C# ، دارم و آن هم این است که : تازه می خوام asp.net رو شروع کنم . با خطای debug مواجه می شوم. گویا باید برای پروژه یا سرویس iis تنظیمات خاصی را اعمال کنم که اطلاع ندارم. متشکرم اگر یک نفر به من کمک کنه.:خجالت:

nazaninam
سه شنبه 21 شهریور 1385, 18:34 عصر
دوست عزیز اول یکم سرچ کنید بله احتمالا مشکل iis هست توی این سایت در مورد iis زیاد بحث شده
سرچ بفرمایید

اَرژنگ
چهارشنبه 22 شهریور 1385, 05:22 صبح
سلام !
من یک مشکل کوچک برای ایجاد یک پروژه asp.net web application با VC یا C# ، دارم و آن هم این است که : تازه می خوام asp.net رو شروع کنم . با خطای debug مواجه می شوم. گویا باید برای پروژه یا سرویس iis تنظیمات خاصی را اعمال کنم که اطلاع ندارم. متشکرم اگر یک نفر به من کمک کنه.:خجالت:

اگر از ۲۰۰۵ استفاده کنید با دات نت ۲.۰ از این مسخره بازیهایی که دات نت ۱.۱ و ۲۰۰۳ براتون بوجود میاره مواجه نمیشید.
۲۰۰۳ اتلافه وقته.

ealireza
چهارشنبه 22 شهریور 1385, 21:46 عصر
احتمالا WEB SHARING نساختی براش

zoncpp
پنج شنبه 23 شهریور 1385, 11:56 صبح
احتمالا WEB SHARING نساختی براش
چکار باید انجام بدم؟

با C# که کار می کنم ، همان ابتدای ایجاد پروژه با error زیر مواجه می شم:

. . . Cannot create the offline cache in 'MyPath' Unable to create a disk-based web at 'MyPath'
درضمن اجازه تعیین مسیری غیر از مسیری که پیش فرض تعیین شده را هم نمی دهد.

درواقع من هنوز برای ایجاد پروژه مشکل دارم. چه کنم؟

zoncpp
شنبه 25 شهریور 1385, 10:12 صبح
من فولدر پروژه ام را به عنوان فولدر مجازی در iis تعریف کردم و هنگام ایجاد پروژه آدرس آن فولدر مجازی رو میدم:
http://localhost/MyAsp/webApp
که MyAsp اسم فولدر مجازی منه باز هم هنگام ایجاد پروژه با error مواجه می شم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/