PDA

View Full Version : سوال: بازیابی عکس های مربوط به یک Id

مریم فاضل
سه شنبه 08 تیر 1395, 14:39 عصر
من دو جدول ساختم که یکی حاوی شماره پرسنلی(کلید اصلی ) و دیگری حاوی شماره پرسنلی (کلید خارجی)و عکس است که برای هر شماره پرسنلی چند عدد عکس اضافه کردم و این دو جدول با هم در ارتباط هستند . الان می خواهم با سرچ شماره پرسنلی همه عکسهای مربوط به آن را نمایش دهد ولی فقط یک عدد را در پیکچرباکس نمایش میدهد .آرایه هم نوشتم نشد!! چه کنم؟
:گریه::گریه::گریه::گریه::گریه: :گریه::گریه::گریه::گریه::گریه:

mr-arash
سه شنبه 08 تیر 1395, 14:42 عصر
رابطه رو چی تعریف کردی؟

مریم فاضل
سه شنبه 08 تیر 1395, 16:36 عصر
رابطه رو چی تعریف کردی؟
رابطه را با استفاده از کلیک راست روی جدول و انتخاب گزینه relationsheep گزاشتم . خودش یک رابطه تعریف کرد بین جدول هایم من نیز کلید اصلی و خارجی را تریف کردم. نمیدونم منظور شما چیست؟

mr-arash
پنج شنبه 10 تیر 1395, 00:56 صبح
منظورم یک به یک یا چند به چند؟

مریم فاضل
پنج شنبه 10 تیر 1395, 11:41 صبح
منظورم یک به یک یا چند به چند؟
یک به چند است . در واقع به هر شماره کارمندی چند عکس اختصاص داده ام .

smrmk2008
جمعه 11 تیر 1395, 10:35 صبح
شما باید چندتا پیکچر باکس بذاری و عکسهات رو توی اونها لود کنی. بستگی داره شما چطوری عکسها رو توی دیتایبس ذخیره کردی. اسمهاشون رو ذخیره کردی یا خود عکس رو. اگه لازم بود میتونی بین دوتا جدولت یه جوین بزنی که بتونی سرچشون کنی. البته اگه شماره پرسنلی داشته باشی که جوین هم لازم نیست فقط یه سلکته و یه شرط

piter11
جمعه 11 تیر 1395, 11:15 صبح
میتونی یه کوئری واکشی عکس بنویسی و بعد کوئری بندازی تو حلقه

var q=...............
foreach(item in q)
{
read images
}

مریم فاضل
شنبه 12 تیر 1395, 23:25 عصر
شما باید چندتا پیکچر باکس بذاری و عکسهات رو توی اونها لود کنی. بستگی داره شما چطوری عکسها رو توی دیتایبس ذخیره کردی. اسمهاشون رو ذخیره کردی یا خود عکس رو. اگه لازم بود میتونی بین دوتا جدولت یه جوین بزنی که بتونی سرچشون کنی. البته اگه شماره پرسنلی داشته باشی که جوین هم لازم نیست فقط یه سلکته و یه شرط
تعداد عکس های هر نفر که مشخص نیست مثلا یه نفر ممکنه 100 تا عکس داشته باشه:ناراحت:

مریم فاضل
شنبه 12 تیر 1395, 23:26 عصر
:متفکر:می نویسم ان شالله که جواب دهد

میتونی یه کوئری واکشی عکس بنویسی و بعد کوئری بندازی تو حلقه

var q=...............
foreach(item in q)
{
read images
}