PDA

View Full Version : نمایش متن یکبار در روز برای هر ip

takide.ir
چهارشنبه 09 تیر 1395, 12:47 عصر
سلام خدمت دوستان
من یک کد پاپ آپ دارم که توی اون یک فرم ثبت کردم، میخوام این فرم یکبار در روز برای هر ip نشون داده بشه.
اینکار رو با سیستم وردپرس میخوام انجام بدم، ممنون میشم راهنمایی کنید

zigoratsoft
پنج شنبه 10 تیر 1395, 18:41 عصر
یه راه اینه باید یه جدول توی دیتابیس درست کنی که دوتا فیلد تاریخ و آی پی رو داشته باشه و هربار صفحه لود شد توی دیتابیس چک کنی ببینی این آی پی و این تاریخ وجود داره یا نه اگه نبود نشون بده و توی دیتابیس هم ذخیره کن اگه بود نشون نده

ولی اگه سایت پربازدیده یه حجم اضافی از اطلاعات ذخیره میشه که اصلا خوب نیست با کوکی و... شاید بشه دوستان راهنمایی کنند.

takide.ir
پنج شنبه 10 تیر 1395, 19:51 عصر
دوستان کسی راهنمایی نمیکنه؟

mohamadali1374
پنج شنبه 10 تیر 1395, 22:43 عصر
سلام
برای اینکه هر روز متن یه بار به کاربر نمایش بده اینکه از کوکی استفاده کنید معمولا همه سایت ها از همین روش استفاده میکنن به اینصورت که وقتی کاربر به سایت شما وارد شد یه کوکی زمان دار به اندازه 24 ساعت ایجاد میکنید برای دفعات بعدی چک میکنید اگه کوکی وجود داشت که هیچی وگرنه متن رو به کاربر نمایش بده.
استفاده از ip هم چند تا مشکل داره اول اینکه همونطور که دوستمون گفتن بار اضافه به دیتابیس وارد میکنه که برای این کا جزیی نیازی نیست که این کار انجام بشه و
مشکل بعدی اینکه اگر کاربر مودم خودشو خاموش روشن کنه و یا به هر دلیل دیگه ای ip اون عوض میشه که خوب متن دوباره بهش نمایش داده میشه و....

takide.ir
جمعه 11 تیر 1395, 14:14 عصر
سلام
برای اینکه هر روز متن یه بار به کاربر نمایش بده اینکه از کوکی استفاده کنید معمولا همه سایت ها از همین روش استفاده میکنن به اینصورت که وقتی کاربر به سایت شما وارد شد یه کوکی زمان دار به اندازه 24 ساعت ایجاد میکنید برای دفعات بعدی چک میکنید اگه کوکی وجود داشت که هیچی وگرنه متن رو به کاربر نمایش بده.
استفاده از ip هم چند تا مشکل داره اول اینکه همونطور که دوستمون گفتن بار اضافه به دیتابیس وارد میکنه که برای این کا جزیی نیازی نیست که این کار انجام بشه و
مشکل بعدی اینکه اگر کاربر مودم خودشو خاموش روشن کنه و یا به هر دلیل دیگه ای ip اون عوض میشه که خوب متن دوباره بهش نمایش داده میشه و....

برای این مورد مثال موجود هست؟