PDA

View Full Version : برنامه نویسی چند لایه در محیط console

barnamenevis_2515339
جمعه 11 تیر 1395, 13:04 عصر
سلام ،
یه برنامه ساده توی محیط کنسول سی شارپ نوشتم که اطلاعات یه جدول از دیتابیس sql رو توی خروجی نمایش میده حالا می خوام این برنامه رو به صورت چند لایه بنویسم کسی می تونه کمکم کنه ؟
یا نمونه کد سه لایه که توی محیط کنسول باشه دارید به من بدید ؟ خیلی سرچ زدم چیزی پیدا نکردم.

akpa125
شنبه 12 تیر 1395, 08:25 صبح
سلام ،
یه برنامه ساده توی محیط کنسول سی شارپ نوشتم که اطلاعات یه جدول از دیتابیس sql رو توی خروجی نمایش میده حالا می خوام این برنامه رو به صورت چند لایه بنویسم کسی می تونه کمکم کنه ؟
یا نمونه کد سه لایه که توی محیط کنسول باشه دارید به من بدید ؟ خیلی سرچ زدم چیزی پیدا نکردم.
مزیت برنامه چند لایه اینه که شما برای تغییر تو یه لایه نیازی به عوض کردن بقیه لایه ها ندارین
دولایه بیزینس لاجیک و دیتا اکسس در برنامه ویندوزی و کنسول تفاوتی ندارن و لایه نمایش تنها تفاوت داره
در واقع اگه برنامه سه لایه ویندوزی بلد هستین کافیه رویداد های داخل اپلیکیشن رو با منو در کنسول مدیریت کنید همین

barnamenevis_2515339
پنج شنبه 17 تیر 1395, 14:27 عصر
مزیت برنامه چند لایه اینه که شما برای تغییر تو یه لایه نیازی به عوض کردن بقیه لایه ها ندارین
دولایه بیزینس لاجیک و دیتا اکسس در برنامه ویندوزی و کنسول تفاوتی ندارن و لایه نمایش تنها تفاوت داره
در واقع اگه برنامه سه لایه ویندوزی بلد هستین کافیه رویداد های داخل اپلیکیشن رو با منو در کنسول مدیریت کنید همین

سلام متاسفانه آشنایی خوبی با برنامه نویسی چند لایه ندارم مزایا و معایبشو میدونم و میدونم اگه ویندوز فرمیشو بلد باشم محیط کنسولی رو هم می تونم انجام بدم .

دنبال آموزش یا مثال هایی در این مورد هستم که بتونم موضوع چند لایه ای رو یاد بگیرم.

barnamenevis_2515339
جمعه 25 تیر 1395, 12:59 عصر
کسی نیست به این تاپیک جواب بده ؟ :افسرده::افسرده::افسرده: