PDA

View Full Version : سوال: پیاده سازی Site Map بصورت داینامیک و کامل کردن آن با QueryString

M.S.Developer
شنبه 12 تیر 1395, 20:37 عصر
با سلام و تقدیم احترام به همگی دوستان و اساتید اهل فن.

طاعات وعبادات همگی مقبول درگاه احدیت.

دوستان بزرگوار قبلا در مورد این مبحث یا بهتر بگم این سوال دو تاپیک رو تو همین انجمن بنده پیدا کردم به آدرس های :

http://barnamenevis.org/showthread.php?213067-%D8%AA%D8%B9%D8%B1%D9%8A%D9%81-%D9%86%D9%88%D8%AF-%D9%85%D8%AA%D8%BA%D9%8A%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-Web-SiteMap

http://barnamenevis.org/showthread.php?213067-%D8%AA%D8%B9%D8%B1%D9%8A%D9%81-%D9%86%D9%88%D8%AF-%D9%85%D8%AA%D8%BA%D9%8A%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-Web-SiteMap

ولی متاسفانه در هر دو تاپیک موضوعات رو بنده دنبال و حتی راه حل(Solution) های هر دو رو بنده پیاده سازی و سفارشی کردم و نتونستم جواب دلخواه بگیرم در پروژه وب اپلیکیشن خودم.
در وب سایت های خارجی هم بسیار جستجو کردم ولی خب باز مطلوب نبود.

خواستم دوباره با اجازه مدیران سایت این مبحث رو بازش کنم و از اساتید اهل فن بخوام که بنده رو راهنمایی کنند.

بنده برای یک وب اپلیکیشن تحت ASP.NET WEbForm در حال طراحی یک سایت مپ(یا همون منو BreadCrumb) هستم که میخوام پویا باشه و مقادیری که از queryString حاصل میشه رو بصورت پویا به آدرس مثلا همون صفحه که این QueryString پاس داده شده اضافه کنه. در صفحاتی هم که از querystring استفاده نشده آخرین پدر(نود قبلی) رو بیاره.

در ضمن این رو هم خدمت عزیزان عرض کنم که در سایت در بسیاری از قسمت ها بجای ارسال پارامتر با کوئری استرینگ(queryString) از انگولار استفاده شده برای ارتباط با Web Api و فراخوانی داده ها و ارسال پارامتر ها.

ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرمایید.

kamranetemadi
شنبه 12 تیر 1395, 22:31 عصر
به نظر من شما بهتره برای بریدکرامب کاری به سایت مپ نداشته باشید(کاریه که خودم میکنم)
بر اساس دیتایی که دارم و نحوه ساخته شدن لینک ها اونو میسازم
برای درست کردن سایت مپ هم به همین سبک سایت مپ پویا میسازم
قطعا نشون دادن چند لینک پشت سر هم سخت تر از نشون دادن چند پست پشت سر هم نیست!!!

M.S.Developer
یک شنبه 13 تیر 1395, 09:42 صبح
به نظر من شما بهتره برای بریدکرامب کاری به سایت مپ نداشته باشید(کاریه که خودم میکنم)
بر اساس دیتایی که دارم و نحوه ساخته شدن لینک ها اونو میسازم
برای درست کردن سایت مپ هم به همین سبک سایت مپ پویا میسازم
قطعا نشون دادن چند لینک پشت سر هم سخت تر از نشون دادن چند پست پشت سر هم نیست!!!

سپاس گزارم از پاسخگویی شما
اگر براتون مقدوره، میشه یه راه حل (solution) یا یه نمونه(sample) به بنده معرفی کنید یا قرار بدید.

M.S.Developer
دوشنبه 14 تیر 1395, 09:37 صبح
دوستان بزرگوار اگر امکانش هست وکسی قبلا همچین مشکلی داشته و راه کاری داره برای این موضوع به بنده معرفی کنه.

kamranetemadi
چهارشنبه 16 تیر 1395, 00:51 صبح
ممکنه جدول و کوئری استرینگی که بر اساس اون میخواید برید کرامب درست کنید رو بذارید؟

M.S.Developer
شنبه 19 تیر 1395, 08:20 صبح
ممکنه جدول و کوئری استرینگی که بر اساس اون میخواید برید کرامب درست کنید رو بذارید؟

سلام. این جدول هستش :

141333
و کوئری استرینگ هم بر اساس SourceID هستش.

ممنون از شما

kamranetemadi
دوشنبه 21 تیر 1395, 02:16 صبح
چیزی که من فهمیدم صفحه شما سلسله مراتب ثابتی داره و قسمت های اولیه بریدکرامب ثابت هستند.
ساختار اصلی بریدکرامب یک لیست سادس به چند لینک که صفحه جاری آخرین عنصر هست و لینک هم نیست

<ul id="breadcrumbs">
<li><a href="">Home</a></li>
<li><a href="">Page1</a></li>
<li><a href="">Page2</a></li>
<li class="active">About Us</li>
</ul>
شما خیلی راحت میتونید این سلسله مراتب رو به صورت استاتیک داخل صفحتون داشته باشید
و فقط عنصر آخر که لینک هم نیست و جنبه نمایش داره رو در زمان لود صفحه ایجاد کنید