PDA

View Full Version : یکی بگه تفاوت ها در چیست

asemaneiran
سه شنبه 15 تیر 1395, 12:33 عصر
سلام
من میخوام جاوا و در اصل اندروید رو اصولی یاد بگیرم خیلی گشتم توی اینترنت همه سایت ها اومدن اول گفتن تعریف متغیر و عملگر و حلقه و ...
اینها رو میدونم میخوام مثلا یاد بگیرم وقتی یه کلاس میخوام بسازم قسمتی که extended actionactivity یا activity testcase مینویسیم چه نوع هایی برا ارث بری داریم و هر کدوم کاربردشون چیه؟ و ...
و یا فرق Mainactivity.this و this.context this.getbasecontext و ...
در نمایش یک toast به کاربر چیه
خواهش می کنم یکی کمکم کنه نمیدونم چی باید سرچ کنم تا اینها بیاد و یا چه منبعی رو بخونم
؟؟؟

rezaricky
سه شنبه 15 تیر 1395, 13:32 عصر
سلام .
برای اینکه اندروید رو اصولی یاد بگیرید پیشنهاد من کتاب Android The Big Nerd Ranch 2nd Edition هست .
کتاب رو میتونید از سایت های ایرانی دانلود کنید.
برای اینکه ببینید تفاوت هر یک از کلاس ها چیه باید برید تو مستندات گوکل و ویژگی و کاربرد هر کدوم رو بخونید یا تو اینترنت جستجو کنید مثلا ActiobarActivitiy vs AppcompatActivity .
درباره تفاوت context ها هم این لینک ها رو ببینید :
http://stackoverflow.com/questions/4128589/difference-between-activity-context-and-application-context
http://stackoverflow.com/questions/7298731/when-to-call-activity-context-or-application-context

spiderman200700
سه شنبه 15 تیر 1395, 15:12 عصر
سلام
من میخوام جاوا و در اصل اندروید رو اصولی یاد بگیرم خیلی گشتم توی اینترنت همه سایت ها اومدن اول گفتن تعریف متغیر و عملگر و حلقه و ...
اینها رو میدونم میخوام مثلا یاد بگیرم وقتی یه کلاس میخوام بسازم قسمتی که extended actionactivity یا activity testcase مینویسیم چه نوع هایی برا ارث بری داریم و هر کدوم کاربردشون چیه؟ و ...
و یا فرق Mainactivity.this و this.context this.getbasecontext و ...
در نمایش یک toast به کاربر چیه
خواهش می کنم یکی کمکم کنه نمیدونم چی باید سرچ کنم تا اینها بیاد و یا چه منبعی رو بخونم
؟؟؟

هر چیزی که بخوای توی اینترنت جوابش هست. فقط باید اول بتونی سوالتو دقیقا پیش خودت طرح کنی. یعنی دقیقا بدونی دنبال حل چه مشکلی هستی.

asemaneiran
چهارشنبه 16 تیر 1395, 06:20 صبح
سلام
عیدی مبارک
ممنون از همه دوستان
میشه لینک دقیق کتاب و بدید؟
مشکل همین که نميدونم کدی که میخواهم مربوط به چه بخشیه تا سرچ کنم
مثلا کدهای ارتباط با json رو چی سرچ کنم و یا...
بازم ممنون