PDA

View Full Version : نحوه پیوست کردن فایل های dll و دیگر رفرنس ها به فایل exe پروژه؟

md3848
یک شنبه 20 تیر 1395, 15:43 عصر
سلاممن برنامه هام فقط تو سیستم خودم اجرا میشه - اون طوری که سرچ کردم باید فایل های Dll و رفرنس ها رو به فایل exe پروژه اتچ کرد - حالا چطوری نمیدونمالبته از منوی build گزینه publish project رو میزنم مشکل حل میشه ولی دیگه پروژه به صورت یه فایل exe نیست بلکه یه جورایی یه فایل نصب میده که فایل dll هم تو هستش.حالا چیکار کنم که همه اینا بره داخل یه فایل exe و من همچین فایلی رو از ویژوال استدیو تحویل بگیرم؟ممنون میشم دوستان راهنماییی کنن.

YasserDivaR
یک شنبه 20 تیر 1395, 19:18 عصر
سلاممن برنامه هام فقط تو سیستم خودم اجرا میشه - اون طوری که سرچ کردم باید فایل های Dll و رفرنس ها رو به فایل exe پروژه اتچ کرد - حالا چطوری نمیدونمالبته از منوی build گزینه publish project رو میزنم مشکل حل میشه ولی دیگه پروژه به صورت یه فایل exe نیست بلکه یه جورایی یه فایل نصب میده که فایل dll هم تو هستش.حالا چیکار کنم که همه اینا بره داخل یه فایل exe و من همچین فایلی رو از ویژوال استدیو تحویل بگیرم؟ممنون میشم دوستان راهنماییی کنن.

ببینید با این کار پروژه شما سنگین میشه و زیاد جالب نیست
تمایلی دارین بفرما
The.Enigma.Protector
اما ساده ترین و بهترین روش توی رفرنس ها روی هر کدوم کلیک کن و تو قسمت Propertice گزینه Copy Local رو برابر True کن تا فایل های مهم کنار برنامه کپی بشه Dll های مهم رو این کارو بکن
بعد تو ستاپ که تنظیم می کنی فایل ها رو هم کنارش نصب کن

nurani
دوشنبه 21 تیر 1395, 06:26 صبح
با دوست خوبم موافقم و برنامه ات سنگین میشه اما اگه خواستی فایل ها رو کنار فایل اجرایی داشته باشی و یا اینکه می خوای فایل های استفاده شده در برنامه رو مخفی کنی تا کسی نتونه ازش استفاده کنه از این برنامه کمک بگیر Enigma Virtual Box
فیلم آموزشش تو سایت دانشجویار هست تمامی فایل ها رو به فایل اجرایی ادغام میکنه و یه فایل exe بهت میده کار کردن باهاش مثل اب خوردن راحت و آسان است

md3848
پنج شنبه 24 تیر 1395, 15:00 عصر
The.Enigma.Protector
این چیه؟

اما ساده ترین و بهترین روش توی رفرنس ها روی هر کدوم کلیک کن و تو قسمت Propertice گزینه Copy Local رو برابر True کن تا فایل های مهم کنار برنامه کپی بشه Dll های مهم رو این کارو بکن بعد تو ستاپ که تنظیم می کنی فایل ها رو هم کنارش نصب کن
یعنی غیر از زدن اون تیکی که گفتید بازم باید یه فایل ستاپ برا پروژم بسازم؟ نمیشه کاری کرد که بودن ساخت فایل ستاپ فایل Exe پروژم رو تو بقیه کامپیوتر ها اجرا کنم؟

از این برنامه کمک بگیر Enigma Virtual Box فیلم آموزشش تو سایت دانشجویار هست تمامی فایل ها رو به فایل اجرایی ادغام میکنه و یه فایل exe بهت میده کار کردن باهاش مثل اب خوردن راحت و آسان است
نرم افزار رو دان کردم و کار کردم - جواب داد و پروژه تو سیستم های دیگه اجرا شد - ولی خب برا پروژه های دیگه شاید نشه از این روش استفاده کرد - حجم فایل exe خیلی زیاد میشه - ------ یه سوال - اصلا فایل exe حجمش زیاد بشه چه مشکلاتی رخ میده؟ نرم افزار های پرتابل هم همین طور هستن اگه اشتباه نکنم.

nurani
جمعه 25 تیر 1395, 08:32 صبح
نرم افزار رو دان کردم و کار کردم - جواب داد و پروژه تو سیستم های دیگه اجرا شد - ولی خب برا پروژه های دیگه شاید نشه از این روش استفاده کرد - حجم فایل exe خیلی زیاد میشه - ------ یه سوال - اصلا فایل exe حجمش زیاد بشه چه مشکلاتی رخ میده؟ نرم افزار های پرتابل هم همین طور هستن اگه اشتباه نکنم

خودم بیش از صد تا فایل یک مگابایتی به این روش کنار exe قرار دادم و تا حالا مشکلی نداشته فقط حجم exe بالا میره همین وگرنه کار اصلی این برنامه همین ادغام است

kamiloted
جمعه 25 تیر 1395, 11:28 صبح
سلام دوست عزیز.
dll هات نهایتش خیلی حجم هرکدوم زیاد بشه نهایتش 10 مگابایت.
به جز dll های پروژه های متلب و C++ که حجمش به یه گیگ هم میرسه.
حالا تو اول بیا dll های مورد نیاز رو تو پوشه bin کپی کن.و بعد ببین حجم پوشه bin چقده.

حالا برای ستاپ گرفتن از نرم افزار هایی از قبیل inno و اینستال شید. وادونس اینستالر وفکتوری ستاپ و ستاپ بیلدر استفاده کن. این نرم افزار ها یه کم اون فایل برنامه شما رو یه کم فشرده تر میکنن.

YasserDivaR
جمعه 25 تیر 1395, 11:38 صبح
یعنی غیر از زدن اون تیکی که گفتید بازم باید یه فایل ستاپ برا پروژم بسازم؟ نمیشه کاری کرد که بودن ساخت فایل ستاپ فایل Exe پروژم رو تو بقیه کامپیوتر ها اجرا کنم؟
نرم افزار رو دان کردم و کار کردم - جواب داد و پروژه تو سیستم های دیگه اجرا شد - ولی خب برا پروژه های دیگه شاید نشه از این روش استفاده کرد - حجم فایل exe خیلی زیاد میشه - ------ یه سوال - اصلا فایل exe حجمش زیاد بشه چه مشکلاتی رخ میده؟ نرم افزار های پرتابل هم همین طور هستن اگه اشتباه نکنم.
اون تیک رو که بزنی فایل های مورد نیاز توی پوشه Bin کپی میشه و توی ستاپ باید ازش استفاده کنید.
روی سیستم های با سخت افزار های تقریبا بالا مشکلی پیش نمیاد
اما خوب سعی کن حجم فایل بیشتر از 50 مگ نشه
این روشی که دارین استفاده می کنیدزیاد مطلوب نیست
نرم افزار های پرتابل هم بعد این که استخراج میشن یه فایل کم حجمی داره ک اون اول اجرا میشه بعد فایل اصلی رو باز میکنه

این چیه؟

https://www.google.com/search?q=%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF++The +Enigma+Protector&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b

danialafshari
جمعه 25 تیر 1395, 16:05 عصر
این چیه؟

با سلام
کار اصلی نرم افزار The Enigma Protector مبهم سازی و Encrypt کردن کدهای برنامه برای جلوگیری(سخت کردن) از سو استفاده و به اصطلاح ک-ر-ک کردن نرم افزار است که چنین برنامه هایی نیازمند تمام برنامه نویسان است
در ضمن dll کنار برنامه باشه که مشکلی نداره، اکثر بازی ها و نرم افزار های بزرگ حاوی بیشماری dll هست که چیزی از ارزش نرم افزار کم نمیکنه چون با یک فایل install و قرار دادن آیکون روی Desktop مشکل سردرگمی پیش نمیاد و نرم افزار شکیل تر و استاندارد تر میشه چون در فایل setup میتونید نیازها و font ها قرار بدید که براتون نصب کنه و کار برنامه نویس رو راحت میکنه
موفق باشید