PDA

View Full Version : اشکال در Connaction SQL 2005 express

shahab_ksh
چهارشنبه 22 شهریور 1385, 13:36 عصر
این کانکشن استرینگ در لوکال هاست به خوبی کار میکنه اما در سرور ارور میده کسی میدونه مشکل کجاست؟

<connectionStrings>
<add name="ConnectionString" connectionString="Data Source=.\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=|DataDirector y|\Database.mdf;Integrated Security=True;User Instance=True"
providerName="System.Data.SqlClient" />
</connectionStrings>
:اشتباه:

<connectionStrings>
<add name="ConnectionString" connectionString="Data Source=.\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=|DataDirector y|\Database.mdf;Integrated Security=True;User Instance=True"
providerName="System.Data.SqlClient" />
</connectionStrings>
:اشتباه:

DataMaster
چهارشنبه 22 شهریور 1385, 17:34 عصر
خوب عزیز من اون کانکشن برای استفاده در سیستم لوکال هست نه سرور
شماباید کانکشنی رو که برای سایتتون هست استفاده کنید

shahab_ksh
چهارشنبه 22 شهریور 1385, 17:53 عصر
این کانکشن اسکیو ال سرور اکسپرس هستش
اگه بخام خودم تو کنترل پنل سایت بانک اطلاعاتی رو اپلود کنم چون با دات نت 2005 کار میکنم بانک اطلاعاتی من تو شاخه App_Data هستش در حالی که اگر با کنترل پنل وب سایت بسازم بانک در شاخه ای غیر از این شاخه ساخته میشه!

reza_rad
چهارشنبه 22 شهریور 1385, 18:06 عصر
اگه بخام خودم تو کنترل پنل سایت بانک اطلاعاتی رو اپلود کنم چون با دات نت 2005 کار میکنم بانک اطلاعاتی من تو شاخه App_Data هستش در حالی که اگر با کنترل پنل وب سایت بسازم بانک در شاخه ای غیر از این شاخه ساخته میشه!

برای کانکت شدن به sqlserver حتما لازم نیست آدرس رو بدی.
بلکه با داشتن اسم سرور و یوزر و پسورد و اسم دیتابیس می تونی وصل بشی.
توی این بخش یا توی sqlserver کانکشن استرینگ های زیادی برای نمونه هست.جستجو کن...

shahab_ksh
چهارشنبه 22 شهریور 1385, 18:35 عصر
ببینید منظور من محل قرار گرفتن فایل بانک اطلاعاتی که واسم مهمه
یعنی آیا بدون یوسر نیم و پسورد نمیشه به این فایل کانکت شد دقیقا مثل یک فایل اکسس در یک وب سایت که لازم نیست برای کانکت شدن به اون یوسر پسورد رو داشته باشیم و بصورت لیز میشه به اون متصل شد
مهم واسم قرار گرفتن فایل بانک اطلاعاتی SqlServer در دایرکتوری App_Data هستش

shahab_ksh
پنج شنبه 23 شهریور 1385, 10:59 صبح
کسی واسه جواب دادن این قسمت نیست؟

reza_rad
پنج شنبه 23 شهریور 1385, 11:11 صبح
یعنی آیا بدون یوسر نیم و پسورد نمیشه به این فایل کانکت شد دقیقا مثل یک فایل اکسس در یک وب سایت که لازم نیست برای کانکت شدن به اون یوسر پسورد رو داشته باشیم و بصورت لیز میشه به اون متصل شد

بدون یوزر و پسورد میشه.
ولی روش درستی نیست و اصلا توصیه نمیشه. ضمنا فقط بدرد لوکال کار کردن می خوره!