PDA

View Full Version : لود شدن صفحات با Ajax

allsystem
دوشنبه 21 تیر 1395, 12:09 عصر
سلام
من یه سایت نوشتم که داخل اون قراره یه فایل صوتی پخش بشه
حالا می خوام وقتی کاربر وارد صفحات مختلفم میشه فایل قطع نشه و ادامه بده و از طرفی آدرس داخل آدرس بار مرورگر هم عوض بشه
مثلا فرض کنید کاربر وارد سایت "mysite.ir" میشه دکمه پلی رو میزنه و فایل شروع به خوندن می کنه حالا وارد قسمت اخبار میشه همچنان اون فایل خونده بشه و آدرس هم به "mysite.ir/news" تغییر پیدا کنه
ممنون

مهرداد سیف زاده
چهارشنبه 23 تیر 1395, 13:30 عصر
روش اول ذخیره تایم play شده کنوی در کوکی و خوندن دوباره از کوکی و پخش از جایی که تا بحال خونده شده. خب این طوری یه قطع چند ثانیه برای لود دوباره صفحه دارید
http://stackoverflow.com/questions/12029509/html-5-audio-play-file-at-certain-time-point

روش دوم باز کردن پنجره popup که در پنجره دیگری بیاد پلی کنه و کلا ربطی به صفحه کنونی کاربر نداشته باشه

روش سوم کلا لود صفحات بص.رت ajax باشه و وقتی صفحه اصلی باز میشه، ثابت هست و بقیه صفحات در صفحه اصلی بصورت ajax لود میشن. که خب روی ceo تاثیر داره و هندل و دیباگش سخت میشه. ولی قطعی و شروع دوباره نداره و مدام پخش میشه

allsystem
چهارشنبه 23 تیر 1395, 15:26 عصر
سلام
ممنون از پاسختون
بنده می خوام از روش سوم به نتیجه برسم همونطور هم که گفتم می خوام از طریق ایجکس این اتفاق بی افته و از اونجایی که میشه با استفاده از pushState آدرس رو هم عوض کرد مشکل سئو حل میشه
حالا من می خوام بدونم از چه راهی میشه یه ویو کنترلر رو با استفاده از مثلا Pjax صدا زد
با تشکر