PDA

View Full Version : اپ تحت سرور

taghdir2009
یک شنبه 27 تیر 1395, 01:25 صبح
با سلام .خدمت همه دوستان .
من یه پروژه ای دارم که یک سری عکس و متن داره که باید داخل هاست ریخته بشه و داخل اپ نشون داده بشه .اما این عکس ها و متن ها قابلیت اپدیت باید داشته باشن یعنی خود اون فرد از طریق یک پنلی (مثلا وردپرس)بتونه عکس هاشو بریزه حالا این چجوریه؟نمیتونم هاست و بهش بدم که!!!!!:ناراحت:
من بلدم عکس و متن رو از طریق سرور روی اپ بیارم اما از این پنل ورد پرس (یا چیز دیگه )که بدم دست اون فرد هیچی نمیدونم که چهجوری باید این کارو بکنم ؟نمپیدونم این عکس و متن هاشو چه جوری بزاره که هم بره تو هاست بشینه هم تو اپ!؟

ممنون میشم کمکم کنید...

محسن شامحمدی
یک شنبه 27 تیر 1395, 08:08 صبح
یک پنل تحت وب درست کنید که عکس ها رو بشه هم آپلود کرد هم تغییر داد.
توی اپ موبایل حرکتی بزنید که هر موقع خواستید عکس ها رو از سرور لود کنه.(اپ وب باید بصورت json لینک عکس ها رو تحویل موبایل بده)
موبایل عکس ها رو دانلود کنه و صد البته کش کنه با هربار باز کردن اپ موبایل کلی عکس لود نشه.

taghdir2009
یک شنبه 27 تیر 1395, 08:58 صبح
یک پنل تحت وب درست کنید که عکس ها رو بشه هم آپلود کرد هم تغییر داد.
توی اپ موبایل حرکتی بزنید که هر موقع خواستید عکس ها رو از سرور لود کنه.(اپ وب باید بصورت json لینک عکس ها رو تحویل موبایل بده)
موبایل عکس ها رو دانلود کنه و صد البته کش کنه با هربار باز کردن اپ موبایل کلی عکس لود نشه.

ممنونم دوست من که جواب منو دادی .من از طریق json بلدم اطلاعاتو به مویایل پاس بدم .اما تو این 2 قسمت من مشکل دارم که از کجا باید شروع کنم....> 1:"یک پنل تحت وب درست کنید که عکس ها رو بشه هم آپلود کرد هم تغییر داد".این قسمت میشه راهنماییم کنید از ابتدا

2: موبایل عکس ها رو دانلود کنه و صد البته کش کنه با هربار باز کردن اپ موبایل کلی عکس لود نشه.البته فکر کنم این مطلب مربوط به lazyload باشه.

سپاسگزار

amirxbest
یک شنبه 27 تیر 1395, 11:46 صبح
برای پنل تحت وب میتونی با php بزنی. و یا از وردپرس استفاده کنی....
برای کش کردن عکسها هم کتابخونه هایی هستند که کش میکنند مثل picaso

taghdir2009
دوشنبه 28 تیر 1395, 00:37 صبح
برای پنل تحت وب میتونی با php بزنی. و یا از وردپرس استفاده کنی....
برای کش کردن عکسها هم کتابخونه هایی هستند که کش میکنند مثل picaso

ممنونم دوست من از پاسخگوییت .اما مسئله همین جاست برام که چه جوری این پنل رو با ورد پرس بزنم ؟گلا از کجا شروع کنم ؟و مسئله بعدش ارتباط بین این پنل و اپ هستش که نمیدونم؟

ممنونتون میشم کمکم کنید .باور کنید جبران میکنم.

taghdir2009
سه شنبه 29 تیر 1395, 10:47 صبح
ممنونم دوست من از پاسخگوییت .اما مسئله همین جاست برام که چه جوری این پنل رو با ورد پرس بزنم ؟گلا از کجا شروع کنم ؟و مسئله بعدش ارتباط بین این پنل و اپ هستش که نمیدونم؟

ممنونتون میشم کمکم کنید .باور کنید جبران میکنم.

آقا کسی نیست کمکم کنه؟؟؟/!!!!:افسرده::گریه:

godofphp
شنبه 09 مرداد 1395, 22:23 عصر
آقا کسی نیست کمکم کنه؟؟؟/!!!!:افسرده::گریه:
بهترین راه برای کش کردن تصاویر و همچنین فراخوانی سریع تمام و کمال آنچه نیاز دارید کتابخانه ی جدید گوگل به نام volley هست که میتونید در سایت من آموزش های مربوطه رو مطالعه کنید
آموزش فارسی کتابخانه ی volley در اندروید (http://samenta.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%DB%8C-volley-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%AF/)
خب شما برای استفاده از این کتابخانه باید به یه وب سرویس json وصل بشید و از داده های اون استفاده کنید . این داده ها json که قراره از سرور شما بیاد باید api مربوطه سمت سرور تهیه بشه
برای وردپرس هم پلاگین json وجود داره جستجو کنید و روی وردپرس نصب کنید سپس این دو رو متصل کنید بهم که طرف اندروید کشینگ و یه سیستم عالی مشابه برنامه ی اندرویدی دیجیاتو پیاده کنید