PDA

View Full Version : سوال: اضافه شدن ستون خالی بعد از افزودن ستونی از نوع comboBox به datagrid تلریک

bahar1370
دوشنبه 28 تیر 1395, 00:38 صبح
سلام

Telerik.WinControls.UI.GridViewComboBoxColumn comboColumn = new Telerik.WinControls.UI.GridViewComboBoxColumn("Phone");
comboColumn.DataSource = new String[] { "Mobile", "Business", "Fax" };
comboColumn.FieldName = "Phone";
showm.Columns.Add(comboColumn);
در تلریک وقتی این کد رو اجرا می کنم فقط یک ستون ایجاد می شه و کامبوباکس ایجاد نمی شه علت چیه؟؟؟ ممنون

hahaie
چهارشنبه 30 تیر 1395, 13:56 عصر
سلام
من از کدای زیر استفاده کردم ولی...

Telerik.WinControls.UI.GridViewComboBoxColumn Cmb = new Telerik.WinControls.UI.GridViewComboBoxColumn();
//Cmb.Name = "Confirm";
Cmb.HeaderText = "واحد والد";
Cmb.DataSource = dbc.Prc_Cmb_Sections(true);
Cmb.DisplayMember = "نام";
Cmb.ValueMember = "کد_قسمت";
Dgv_Section.MasterTemplate.Columns.AddRange(new Telerik.WinControls.UI.GridViewComboBoxColumn[] { Cmb });

ولی مشکلش اینه که نمیدونم چرا محتوای کامبو به جای اینکه مقادیر برگشتی پروسیجر فوق باشه این مقدار رو داره:
Myproject.Prc_Cmb_SectionsResults!

دوستان اگه کسی مشکل منو میدونه راهنمایی کنه ممنون

hahaie
چهارشنبه 30 تیر 1395, 14:32 عصر
سلام
من از کدای زیر استفاده کردم ولی...

Telerik.WinControls.UI.GridViewComboBoxColumn Cmb = new Telerik.WinControls.UI.GridViewComboBoxColumn();
//Cmb.Name = "Confirm";
Cmb.HeaderText = "واحد والد";
Cmb.DataSource = dbc.Prc_Cmb_Sections(true);
Cmb.DisplayMember = "نام";
Cmb.ValueMember = "کد_قسمت";
Dgv_Section.MasterTemplate.Columns.AddRange(new Telerik.WinControls.UI.GridViewComboBoxColumn[] { Cmb });

ولی مشکلش اینه که نمیدونم چرا محتوای کامبو به جای اینکه مقادیر برگشتی پروسیجر فوق باشه این مقدار رو داره:
Myproject.Prc_Cmb_SectionsResults!

دوستان اگه کسی مشکل منو میدونه راهنمایی کنه ممنون

آقا حل شد مشکل این بود که نوع ستون multiColumn نبود.
اما یه مشکل دیگه.توی کد نویسی نمیتونیم ستون های کامبو رو مثلا visible ستون اول را false کنیم و ...در صورتی که توی یه multicolumncombobox میشه:

MultiColumnComboBox1.Column[0].IsVisible=False;

hahaie
پنج شنبه 31 تیر 1395, 22:51 عصر
کسی نیست؟؟؟؟