PDA

View Full Version : نقاط ضعف امنیتی سایت پلیس ایران ( نیروی انتظامی )

Inprise
پنج شنبه 09 بهمن 1382, 15:19 عصر
سلام

http://www.police.ir/images/topfrm_02.gif

www.police.ir

دیروز بعد از شنیدن خبر شروع فعالیت سایت رسمی نیروی انتظامی و در راستای بررسی وضعیت امنیتی سرویس دهندهء این برادران ( / خواهران ؟ ) مومن و متعهد ( مومنه و متعهده ! ) نتایج زیر توسط این حقیر حاصل شد که بعد از درج در سایت برنامه نویس لینک این صفحه ایمیلا به محضر حضرات (/ حضراته !) ارسال خواهد شد .

الف. استفاده از سرورهای کم توان ( ریسپانس تایم بالا ) شرکت ایز ایران ( isiran.com ) از طریق ‌GateWay های اختصاصی شرکت سروش ( Sinet.ir )

fe0-0.lyra.bb.niavaran.tehran.sinet.ir
( با کمتر از سی کانکشن "فعال" سرور متوقف میشه )

ب. کاربرد نسخهء بدون هات فیکس ویندوز 2000 به همراه IIS 5 . ( تایم تو Deface : پنج دقیقه )

ج. عدم وجود فایروال و دسترسی آزاد و متقارن به کلیه سرویسهای سرویس دهنده . ( اکسس رایت اسکیلینگ پراسس : سه سوت )

د. همین بالائی ها اصولا" برای نابود شدن کافیه ، بقیه رو بیخیال !

اگر این رفقا تمایل دارند ، تماس بگیرن تا حقیر خدمتشون عرض کنم چه باید بکنند ، تا فردا نه ، پس فردا ، و به یدِ طولا و توانای ملتِ هکرِ زیر 18 سال ، یه عکسِ پورنِ فول اسکرین زینت بخش سایت نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران نشه ! :wink:

Inprise , Excellence endures

Gladiator
پنج شنبه 09 بهمن 1382, 22:27 عصر
موافقی یکم دستکاریش کنیم ؟

البته مسئولیتش با خودته که گزارش دادی :wink:

Best Programmer
جمعه 10 بهمن 1382, 10:37 صبح
مثل اینکه اینترنت بی کار زیاد داشتی که اینا رو اسکن کردی. بابا ولللش. بزار هک بشند حال کینم یه کم . اونوقت بفهمند که یک من ماست چه قدر کره داره.
اوه اگر هم خواستید یه کم بازی کنید ما رو هم خبر کنید با هم ور بریم :wink:

Developer Programmer
جمعه 10 بهمن 1382, 11:11 صبح
:!:
بابا دست خوش با حافظان جانتان و پاسداران حریم خانه تان اینجوری تا می کنید ؟ :roll: :wink:

Gladiator
جمعه 10 بهمن 1382, 13:13 عصر
:!:
بابا دست خوش با حافظان جانتان و پاسداران حریم خانه تان اینجوری تا می کنید ؟ :roll: :wink:

یادمه یه شب ساعت 2 که محل کارم رو تعطیل کردم و رفتم خونه صبح فرداش هیچ اثری از کامپیوترهای توی محل کارم نبود ولی جمعی از ماموران مجرب اداره آگاهی + ماشین مخصوص گروه تجسس دم درب بود . شیشه ها شکسته بود نرده بریده شده بود و ... رفتم و درب رو براشون باز کردم .... بعد از 3 یا 4 ساعت که همه جا رو با او پودر سیاه رنگشون بی ریخت کردن یدونه اثر انگشت پیدا کردن که معلوم نبود مال کدوم بدبختیه !

بعد از اینکه تشریفشون رو بردن از اون بابایی که داشت ازم بازجویی میکرد پرسیدم حالا چقدر طول میکشه که این اثر انگشت رو توی کامپیوتراتون چک کنید ؟ یارو اینجوری شد :o بعد اینجوری شد :lol: بعد گفت ٬ دلت خوشه ها کامپیوترمون کجا بود ! بعد من اینجوری شدم :shock: ....

خلاصه بعد از ظهر اومدن و به داداشم گفتن دزد رو پیدا کردیم ! :shock: داداشمم کف کرده بود از اون سرعت عملشون :wink: خلاصه گفت دزد کیه ؟ گفت داداشت من و داداشم اینجوری شدیم :?

خلاصه دردسرتون ندم دزد رو خودمون موقع فروش کامپیوترها پیدا کردیم و بعد از پس گرفتن اموالمون که یه خورده هم ناقص شده بود برای یارو رضایت دادیم ولی اونا ولش نکردن ...

فقط میخواستم بگم که این حضرات پای مرغ رو هم نمیتونن ببندن :roll:
هکشون کنید بهتره :twisted:

Best Programmer
جمعه 10 بهمن 1382, 14:59 عصر
اون موقع داداشت سکته نکرد. :P
پس اگر حوصله داری یه روز هک شون کن یه دلی از عرا در بیاری. :twisted: :twisted:

مهدی کرامتی
جمعه 10 بهمن 1382, 15:13 عصر
راستش منم اینقدر در مورد پلیس بد شنیده بودم که دید خوبی نسبت بهشون نداشتم (البته بگم، هیچ وقت سروکاری باهاشون نداشتم) تا اتفاقی که تابستان امسال مشاهده کردم.

امسال تابستان رفته بودیم تعطیلات به شهر بیجار (استان کردستان). جاتون خالی کلی هم خوش گذشت.

شبهای آخر رفته بودیم یک شهر بازی کوچک که در بالای یک کوه در اونجا بود. چیزی که برام عجیب بود بر خلاف تهران اصلا خبری از پلیس تو چنین جایی نبود. و این جا رو باز کرده بود برای یک سری اراذل و اوباش که واقعا اونجا جولان میدادند.

یکی شون بخاطر خودنمایی نزدیک بود خواهرزاده منو به کشتن بده !!! (در حال اجرا نمایش بالا رفتن از زنجیر چرخ و فلک و تاب خوردن با آن در ارتفاع 20 متری)!!!

خواستم بهش گیر بدم (واقعا خیلی عصبانی بودم از این کارش)، اما یکی از خانواده‌های محلی که اونجا حاضر بود گفت سعی کن خودت رو کنترل کنی، این اراذل معمولا مسلح میان اینجا :shock:

اونجا بود که فهمیدم بابا این بنده خدا ها در نیروی انتظامی کاری که میکنن اصلا به چشم نمیاد، اما واقعا یکروز نبودشون غیر قابل تحمله، تا نکشید نمیفهمید چی میگم.

بجای سربسر اونا گذاشتن و کرکری خوندن پشت سرشون سعی کنید از تخصص تون در جهت حداقل کمک به اونا استفاده کنید، نه اینکه بیایید ادعا کنید و ... .

سرتون رو درد نیارم، ولی همه رو هم به یک چوب نزنید.

Just my 2 cents

Abbas Arizi
جمعه 10 بهمن 1382, 15:50 عصر
البته پلیس داریم تا پلیس. ما توی مملکت پلیسهای با فهم و کمالات و اهل علم هم داریم که متاسفانه عموما متعلق به نسل گذشته هستند که بازنشسته شده یا در آستانه بازنشستگی هستند.

Developer Programmer
جمعه 10 بهمن 1382, 17:54 عصر
گلادیاتور
من که باور نمیکنم بابا هرچی باشه اینها همشون جان برکف اند و امین مردم :roll:

Best Programmer
جمعه 10 بهمن 1382, 18:16 عصر
ولی من خاطره بدی دارم. :roll:
تابستان امسال من یه روز رفته بودم یک CD بخرم . تو مغازه بودم و داشتم CD های جدید رو نگاه میکردم ( cd مورد نظرم خریده بودم) یه دفعه دیدم یه چند 10 پلیس و مامور مبارزه با فساد ریختند داخل :? :shock: و من و یه بنده خدا دیگه رو که درون مغازه بودیم بازرسی کردند و اون 1 cd همراه من را گرفتند و گفتند باید بریم نهی از منکر . مام که تو عمرمون پامون به این چیزا نرسیده بود (اونم برای 1 cd) گفتیم آقا یعنی چی !!! :-x بهش گفتم cd رو بذار تو CDROM . :-x
گذاشت و دید که نه فیلم .... :wink: نیست . :idea: . گفت تو میتونی بری ولی دیگه نبینمت.
من بعدا فهمیدم که تو مغازه حدود 100 cd فیلم .... پیدا کردند.
ولی خدا شکر به ما گیر بیشتر ندادند.

nematia
جمعه 10 بهمن 1382, 20:46 عصر
کارهای خطرناک نکنین. کار دست خودتون میدین ها! خوندن متن آیین نامه های جراپم کامپیوتری (سایت شورای عالی انفورماتیک) رو به همه توصیه میکنم. شوخی شوخی شروع می شه ولی یه وقت می بینین به 5 سال حبس ختم میشه! :!:

jirjirakk
جمعه 10 بهمن 1382, 23:08 عصر
Bikhail shin
Age Ona Tahala Check mail karde bashan Amo Inprise Kareshon o rah andakhte
100 albate shayad

گر این رفقا تمایل دارند ، تماس بگیرن تا حقیر خدمتشون عرض کنم چه باید
بکنند

Inprise
جمعه 10 بهمن 1382, 23:19 عصر
سلام

با تشکر از همه دوستانی که همواره در مباحث غیر علمی تخصص و دانش متخصصین (؟) داخلی رو به منصه ظهور میرسانند . :roll:

----

نماینده ایز ایران تماس گرفت و حقیر هم فرد مناسبی رو برای کنترل روندهای امنیتی بهشون معرفی کردم و ... گویا بطور جدی تمایل دارند به این قضیه اهمیت و بها بدن و ... امیدوارم همینطور باشه ! :)

موفق باشید