PDA

View Full Version : سوال: عدم ثبت تغییرات در dataset

msh_gold
دوشنبه 28 تیر 1395, 16:49 عصر
با سلام دوستان من توی برنامم یه دیتاست تعریف کردم و داخلش چندتا تیبل آدابتور وارد کردم و به درستی کار می کرد ولی الان دیگه هر چی بهش اضافه یا کم می کنم هیچ تغییری نمی کنه و همون قبلیه ویژوآل رو هم بستم و کامپیوتر رو هم ریست کردم ولی هر کاری می کنم تغییر نمی کنه ممنون میشم کمکم کنید

mrprestige
دوشنبه 28 تیر 1395, 17:48 عصر
سلام دوست من وقتت بخیر . سوالت که خیلی کلی بود یه capture از کدهای قسمت مربوطه میگیری هم بنده و هم اساتید برنامه نویس سایت ببیننسم چه کدی نوشتید تا مشکل رو پیدا کنیم
با تشکر.

msh_gold
دوشنبه 28 تیر 1395, 18:13 عصر
سلام دوست من وقتت بخیر . سوالت که خیلی کلی بود یه capture از کدهای قسمت مربوطه میگیری هم بنده و هم اساتید برنامه نویس سایت ببیننسم چه کدی نوشتید تا مشکل رو پیدا کنیم
با تشکر.

ممنون دوست عزیز از وقتی که گذاشتید من با ویزارد (کلیک راست روی پروژه توی سلوشن اکسپلورر و ادد نیو آیتم و دیتا ست )یه دیتا ست تعریف کردم بعد هم به صورت ویزاردی تیبلها رو بهش اضافه کردم درست کار می کرد ولی الان تیبل که بهش اضافه می کنم توی قسمت دیتا سورس دیتاگرید ویو نمیاد که بایندش بدم به دیتاگرید ویو و اطلاعاتشو ببینم یعنی من هر چی تغییر توی دیتاست می دم جدلول از داخلش حذف می کنم یا اضافه می کنم هیچ تغییری صورت نمی گیره

mrprestige
دوشنبه 28 تیر 1395, 19:14 عصر
مجددا سلام دوست من ، اول اینکه بنده به شما پیشنهاد میکنم کدنویسی خیلی بهتر از روش ویزاردی هست انعطاف پذیری کدهاتون بالاتر میره تسلط کاملی هم روی کد هایی که نوشتید دارید روش ویزاردی این مشکل ها رو هم به وجود میاره . بنظر من روش کدنویسی برای تعریف پایگاه داده به برنامه یا برای هرکاری دیگه به روش ویزادی ارجعیت داره . حالا اگه روش کدنویسی اون رو هم نمیدونی بگو برات یا با EF و یا با ADO یه مثال ساده برات بزنم تا متوجه بشی.

پیرو و موفق باشی

msh_gold
دوشنبه 28 تیر 1395, 22:20 عصر
مجددا سلام دوست من ، اول اینکه بنده به شما پیشنهاد میکنم کدنویسی خیلی بهتر از روش ویزاردی هست انعطاف پذیری کدهاتون بالاتر میره تسلط کاملی هم روی کد هایی که نوشتید دارید روش ویزاردی این مشکل ها رو هم به وجود میاره . بنظر من روش کدنویسی برای تعریف پایگاه داده به برنامه یا برای هرکاری دیگه به روش ویزادی ارجعیت داره . حالا اگه روش کدنویسی اون رو هم نمیدونی بگو برات یا با EF و یا با ADO یه مثال ساده برات بزنم تا متوجه بشی.

پیرو و موفق باشی

بازم ممنون از لطفتون من تازه کارم و تازه c# رو شروع کردم ممنون میشم راهنماییم کنید من با vs2015 کار میکنم