PDA

View Full Version : نصب vs2015 و sqlServer 2014 در ویندوز 10

81579001
چهارشنبه 30 تیر 1395, 21:09 عصر
سلام
اگر در ویندوز 10 vs2015 و sqlServer 2014 را نصب کنم مسائل زیادی دارم
اما در ویندوز 7 هیچ مسئله ای ندارم
اساتید چه راه کاری دارند که از ویندوز 10 برای vs و sql استفاده کنم فارغ از ورژن آنها
متشکرم

mrprestige
چهارشنبه 30 تیر 1395, 21:20 عصر
سلام دوست من ، میشه سوالت رو یکم توضیح بدی ، یعنی چی با ویندوز 10 مسائل زیاد دارم ولی با ویندوز 7 مسئله ندارم ؟؟؟

ciavosh
پنج شنبه 31 تیر 1395, 01:03 صبح
اگر از ویندوز ۱۰ استفاده می‌کنید خدا صبر عیوب به شما عطا کند.

81579001
پنج شنبه 31 تیر 1395, 16:52 عصر
سلام دوست من ، میشه سوالت رو یکم توضیح بدی ، یعنی چی با ویندوز 10 مسائل زیاد دارم ولی با ویندوز 7 مسئله ندارم ؟؟؟
خب در ویندوز 10
sql بعد چند ساعت دیگه باز نمیشه و فایل اکانت کاربری خودش گم میکنه وباید sql را مجدد نصب کنی تا کار بده بازم برای چند ساعت

ممنون از هم دردی
فعلا با همون 7 دارم کار می کنم منتظرم جواب پیدا کنم دوباره با 10 کار کنم

محمد آشتیانی
پنج شنبه 31 تیر 1395, 17:22 عصر
سلام
بنده از ویندوز ۱۰ استفاده میکنم به این مشکلات هم برنخوردم ، اصلا منطقی نیست مطلبی که میفرمایید.
صبر ایوب هم نیاز نداره ، ویندوز ۱۰ فوق العادست.

81579001
پنج شنبه 31 تیر 1395, 17:32 عصر
سلام
بنده از ویندوز ۱۰ استفاده میکنم به این مشکلات هم برنخوردم ، اصلا منطقی نیست مطلبی که میفرمایید.
صبر ایوب هم نیاز نداره ، ویندوز ۱۰ فوق العادست.
خب فکر می کنید ایراد کارمان کجاست؟؟؟

81579001
شنبه 02 مرداد 1395, 06:49 صبح
با سلام و عرض ادب خدمت همه اساتید بخصوص استاد آشتیانی

در تاپیک اول مسئله را بصورت موردی مطرح کردم که جواب نگرفتم وبعد پیگیری زیاد آخرش برگشتم به همان ویندوز 7
وبقیه بچه ها هم هنوز منتظر راه حل مناسب هستند
متشکرم از صبر شما
لوگین (http://barnamenevis.org/showthread.php?523577-%D9%84%D9%88%DA%AF%DB%8C%D9%86-%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B4)

خطا هنگام نصب sql 2014 در ویندوز 10 (http://barnamenevis.org/showthread.php?512941-%D8%AE%D8%B7%D8%A7-%D9%87%D9%86%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D9%86%D8%B5%D8%A8-sql-2014-%D8%AF%D8%B1-%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%88%D8%B2-10)

مشکل در نصب ویژوال استودیو 2013 در ویندوز 10 (http://barnamenevis.org/showthread.php?505154-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D9%86%D8%B5%D8%A8-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%88%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%88%D8%AF%DB%8C%D9%88-2013-%D8%AF%D8%B1-%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%88%D8%B2-10)

مشکل در نصب ویژوال استودیو 2013 در ویندوز 10 (http://barnamenevis.org/showthread.php?505248-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D9%86%D8%B5%D8%A8-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%88%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%88%D8%AF%DB%8C%D9%88-2013-%D8%AF%D8%B1-%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%88%D8%B2-10)

....

golbafan
شنبه 02 مرداد 1395, 09:38 صبح
خب فکر می کنید ایراد کارمان کجاست؟؟؟

در برخی دیوایس ها از جمله برخی محصولات HP این مشکل وجود داره
ویندوز 10 در اون محصولات کند عمل میکنه
برای رفع مشکل ویندوز رو بروز کنید

ebrahim.rayatparvar
شنبه 02 مرداد 1395, 11:58 صبح
من که موقع نصب مشکلی نداشتم فقط برای SQL قبل نصب باید از داخل خود ویندوز برای راحتی کار پوشه SXS رو از پوشه Suorce بگیرید کپی کنید و در فایل ریشه درایو C بزارید و در Dos این خط دستور رو اجرا کنید :

Dism /online /enable-feature /featurename:NetFX3 /All /Source:c:\SxS /LimitAccess

شما هم میتونید به طور مستقیم در همون فایل ایمیج یا دی وی دی ویندوز 10 آدرس رو بدین ولی برای سرعت بخشیدن کار و راحتی آدرس گفتم فایل رو در ریشه درایو C کپی کنید ولی اگر نخواستید در آخر خط دستور میتونید آدرس رو تغییر بدید.
بعد SQL رو نصب کنید مشکلی نیست راستی سعی کنید ویندوز 10 خودتون رو همیشه آپدیت نگه داشته باشد و موقع نصب VS اینترنت خودتون رو قطع کنید.

kamiloted
شنبه 02 مرداد 1395, 13:07 عصر
سلام دوستان،
خواهشا مسائلی رو که به صورت کامل برای شما روشن نیست رو پاسخ گمراه کننده ندید تا دوستمون این همه معطل نشه.
دوست عزیز شما چه نسخه ای از ویندوز رو نصب کردید؟
ویندوز را چند بیتی نصب میکنید؟
ویژوال استدیو شما چه نسخه ای هست؟
آیا در حین نصب به شما هشدار و یا خطا میدهد؟
خب در ویندوز 10
sql بعد چند ساعت دیگه باز نمیشه و فایل اکانت کاربری خودش گم میکنه وباید sql را مجدد نصب کنی تا کار بده بازم برای چند ساعت

آیا آنتی ویروس روی سیستمتان نصب میکنید؟اگر بله، چه آنتی ویروسی
و در حین نصب کدوما رو اتوماتیک و منیوال و یا ..میکنید؟

شما اینا رو جواب بدین من فورا برای شما برطرف میکنم.

Iran58
شنبه 02 مرداد 1395, 14:12 عصر
سلام
من هم sql2014 ,vs2015 نصب کرده ام و ویروس کش هم مک آفی است تا الان هم به هیچ مشکلی برخورده ام
شما شاید ویندوز را کامل نصب نکرده اید

81579001
سه شنبه 05 مرداد 1395, 19:06 عصر
سلام
از شما و همه اساتید متشکرم

سلام دوستان،
خواهشا مسائلی رو که به صورت کامل برای شما روشن نیست رو پاسخ گمراه کننده ندید تا دوستمون این همه معطل نشه.
دوست عزیز شما چه نسخه ای از ویندوز رو نصب کردید؟
ویندوز را چند بیتی نصب میکنید؟

ویندوز 10 pro و
Enterprise هر دو را نصب کردم نتیجه فرقی نداشت
فقط 64 بیت نصب می کردم

ویژوال استدیو شما چه نسخه ای هست؟

نسخه 2015 Visual Studio

آیا در حین نصب به شما هشدار و یا خطا میدهد؟

خیر

آیا آنتی ویروس روی سیستمتان نصب میکنید؟اگر بله، چه آنتی ویروسی

خیر از هیچ آنتی ویروسی استفاده نمی کنم

و در حین نصب کدوما رو اتوماتیک و منیوال و یا ..میکنید؟

یکبار همه اتومات
یکبار همه منیوال
یکبار همه پیش فرض خودش
-----------------------
ویندوز و ویژوال و اس کیو ال همه را از مجموعه گردو نصب می کنم
باز هم متشکرم

81579001
سه شنبه 05 مرداد 1395, 19:44 عصر
در ضمن
ورژن جدید ویندوز و
Visual Studio 2015 و2016 SQL Server با آخرین آپدیتها و سرویس پکها
را خریداری کردم ولی نمی دانم مسئله حل شده ؟

kamiloted
سه شنبه 05 مرداد 1395, 23:35 عصر
سلام
از شما و همه اساتید متشکرم

ویندوز 10 pro و
Enterprise هر دو را نصب کردم نتیجه فرقی نداشت
فقط 64 بیت نصب می کردم

نسخه 2015 Visual Studio

خیر

خیر از هیچ آنتی ویروسی استفاده نمی کنم

یکبار همه اتومات
یکبار همه منیوال
یکبار همه پیش فرض خودش
-----------------------
ویندوز و ویژوال و اس کیو ال همه را از مجموعه گردو نصب می کنم
باز هم متشکرم

سلام.
منظور از نسخه ویژوال ورژن آن نبود.آیا اولتیمت یا اینترپرایس یا پروفیشنال.؟

خب نکته اساسی همینجاس.که من به خاطر شرکت های مشابه شرکت خودمون و یک سری مسائل ،
موضوع رو لو نمیدم یا باز نمیکنم.

شما نسخه ویندوز home premium (64-bit) استفاده کنید.
واگر لپ تاپ دارین نسخه home premium (64-bit) OEM (64-bit) را نصب کنید.

و نسخه ویژوال استدیو را ultimate نصب کنید.
و نسخه سرور را Microsoft SQL Server 2016 Enterprise را نصب کنید.

نصب اس کیو ال (http://www.kodyaz.com/sql-server-2016/sql-server-2016-installation-on-windows-10.aspx)
.
در صورتی که اس کیو ال در پایان اجرا نشد. به علت امنیت آنتی ویروس خود ویندوز
و دیواره آتش موتور آن متوقف میشود.شما به قسمت سرویس مایکرو سافت کنترل برید و موتور آن را استارت کنید.

از شرکتی نام نمیبرم تا سو تفاهم برای تبلیغ شرکت خودم نباشم...
در ضمن درایوی که در آن ویندوز نصب میکنید کاملا فرمت کنید.و اگر پارتیشن gpt رو از بین بردین.توی یک درایو پرایمری نصب کنید.
و نکته ای درمورد ویندوز 10. اگر از اینترنت حجمی استفاده میکنید.حتما تمام امکانات ویندوز که به اینترنت متصل میشن را ببندید.به ویژه مسائل امنیتی و ویندوز آپدیت رو.
و مترید رو حتما فعال کنید.
سوالی بود درخدمتم.

rahmatipoor
پنج شنبه 07 مرداد 1395, 00:10 صبح

:قهقهه::قهقهه::قهقهه::قهقهه:
چرا؟؟؟؟؟؟

ciavosh
پنج شنبه 07 مرداد 1395, 02:23 صبح
:قهقهه::قهقهه::قهقهه::قهقهه:
چرا؟؟؟؟؟؟

مایکروسافت نتونسته بین رابط جدید کاربریش و رابط قدیمیش ارتباط درستی بر قرار کنه.
ویندوز ۱۰ از نظر کاربری هیچ حسنی نسبت به ۷ نداره.
بلو اسکرینم که میده برامون اسمایلی فیس میذاره.
کلاً برنامه ها روش خوب کار نمیکنن به تجربه من.
الانم مایکروسافت در تلاشه به زور منو ارتقا بده به ۱۰.

rahmatipoor
پنج شنبه 07 مرداد 1395, 02:48 صبح
من حدود یکی دو ساعت کار کردم بدک نبود. البته ویندوز 7 هم خیلی عالیه

الانم مایکروسافت در تلاشه به زور منو ارتقا بده به ۱۰.:قهقهه:

به نظرم برای اینکه روی مایکروسافت رو کم کنید داون گرید کنید و برید ایکس پی نصب کنید،
در برابرشون کم نیارید:لبخند:

ciavosh
پنج شنبه 07 مرداد 1395, 02:53 صبح
من حدود یکی دو ساعت کار کردم بدک نبود

:قهقهه:

به نظرم برای اینکه روی مایکروسافت رو کم کنید یه داون گرید کنید و برید ایکس پی نصب کنید، کم نیارید در مقابلشون:چشمک:

شما در قالب تمسخر این رو گفتید ولی اتفاقاً روی یک سیستم قدیمی مجبور به نصب XP شدم و پس از مدتها کمی کار کردم. رابط کاربریش به مراتب بهتر از ویندوزهای بعدی است و شما رو سریعتر به آیتمی که دنبالش هستید میرسونه.

rahmatipoor
پنج شنبه 07 مرداد 1395, 03:23 صبح
شما در قالب تمسخر این رو گفتید ولی اتفاقاً روی یک سیستم قدیمی مجبور به نصب XP شدم و پس از مدتها کمی کار کردم. رابط کاربریش به مراتب بهتر از ویندوزهای بعدی است و شما رو سریعتر به آیتمی که دنبالش هستید میرسونه.

شوخی بود و قصد تمسخر نداشتم.:ناراحت:

نظر من :
ایکس پی بد نیست (من همین الآن با ایکس پی دارم تایپ میکنم) و برای سیستمهای ضعیف بهترین گزینه است
ویندوز 7 خیلی از ایکس پی بهتر و پایداتره. محیطش هم خوبه
ویندوز 8 و 8.1 افتضاحه
10 رو گفتم یه کم کار کردم ( در حدو دو سه ساعت ) به نظر خوب بود

kamiloted
پنج شنبه 07 مرداد 1395, 20:19 عصر
مایکروسافت نتونسته بین رابط جدید کاربریش و رابط قدیمیش ارتباط درستی بر قرار کنه.
ویندوز ۱۰ از نظر کاربری هیچ حسنی نسبت به ۷ نداره.
بلو اسکرینم که میده برامون اسمایلی فیس میذاره.
کلاً برنامه ها روش خوب کار نمیکنن به تجربه من.
الانم مایکروسافت در تلاشه به زور منو ارتقا بده به ۱۰.

به جای بحث های الکی برید مطالعه کنید و همچنین کار کنید.تا تجربتون هم بره بالا.

ciavosh
پنج شنبه 07 مرداد 1395, 21:59 عصر
نمیدونم چرا بعضیا روی مایکروسافت تعصب دارن. من از سال ۷۲ با کامپیوتر کار کردم. از سال ۷۹ با QBASIC برنامه نویسی کردم. DOS، Win 3.1، Win 95، Win 98، Win 2000 و چند دیستروی مختلف لینوکس رو تجربه کردم. به اسمبلی، ++C، جاوا و سی شارپ برنامه نوشتم. ضمن این که روی ویندوز با برنامه‌های کابردی زیادی از جمله برنامه‌های حسابداری، تدوین فیلم و صدا (که گاهی با کمک سخت افزارهای مخصوص انجام می‌شد)، متحرک سازی سه بعدی محیط‌های برنامه نویسی مختلف و ابزارهای مربوطه کار کردم.

kamiloted
پنج شنبه 07 مرداد 1395, 22:27 عصر
نمیدونم چرا بعضیا روی مایکروسافت تعصب دارن. من از سال ۷۲ با کامپیوتر کار کردم. از سال ۷۹ با QBASIC برنامه نویسی کردم. DOS، Win 3.1، Win 95، Win 98، Win 2000 و چند دیستروی مختلف لینوکس رو تجربه کردم. به اسمبلی، ++C، جاوا و سی شارپ برنامه نوشتم. ضمن این که روی ویندوز با برنامه‌های کابردی زیادی از جمله برنامه‌های حسابداری، تدوین فیلم و صدا (که گاهی با کمک سخت افزارهای مخصوص انجام می‌شد)، متحرک سازی سه بعدی محیط‌های برنامه نویسی مختلف و ابزارهای مربوطه کار کردم.

شما با این همه.
این حرفا از شما بعیده.
اگر از ویندوز ۱۰ استفاده می‌کنید خدا صبر عیوب به شما عطا کند. و...

خیلی خوبه که با ذکر چند دلیل منطقی نظراتمون رو بیان کنیم.

ciavosh
پنج شنبه 07 مرداد 1395, 22:50 عصر
شما با این همه.
این حرفا از شما بعیده.
اگر از ویندوز ۱۰ استفاده می‌کنید خدا صبر عیوب به شما عطا کند. و...

خیلی خوبه که با ذکر چند دلیل منطقی نظراتمون رو بیان کنیم.

این رو قبول دارم. این یک جمله احساسی بود نه علمی. غلط املایی هم داره البته. ولی جدی نبود.

گرچه میتونم دلیل بیارم که چرا ویندوز ۱۰ رو سیستم عاملی برتری نسبت به ۷ نمیبینم ولی فکر نمی‌کنم نتیجه ای داشته باشه. اگر شخصی تعصب نداشته باشه و به صورت نا خود آگاه به خودش تلقین نکنه که چون ویندوز ۱۰ جدیدتره از ورژن‌های قبلی بهتره و باز هم ویندوز ۱۰ رو ترجیح بده قاعدتاً دلیلی براش هست (من حس «چون جدیده بهتره» رو درک می‌کنم چون خودم دارم این حس رو). یک مقدار هم میتونه سلیقه‌ای باشه. مثلاً من انیمیشنها و افکت های بصری ویندوز رو درست بعد از اینستال از کار میندازم. حتی توی گوشیم هم همینطور. ولی دیدم افرادی رو که دوست دارن مینی‌مایز شدن پنجره رو ببینن و اگر انیمیشن فعال نباشه راحت نیستن. باید ویژوال افکتها برای این افراد فعال باشه حتی به قیمت زمانی که ازشون تلف می‌شه. در نهایت این رو بگم که در بحث‌هایی که با کاربرهای حرفه‌ای داشتم دیدم که اختلاف نظر زیادی وجود داشته. بعضیا مثل من از ۱۰ بیزارند و بعضیا اعتقاد دارن که ۱۰ بی عیب است و این در حالیه که افرادی خبره بودن و اینطور نبوده که بگیم دو بار دوتا بازی کرده حالا داره اظهار نظر فنی میکنه.

محمد آشتیانی
پنج شنبه 07 مرداد 1395, 23:46 عصر
به دلیل اینکه این تاپیک ارزش فنی نداره ، قفل می شود.