PDA

View Full Version : سوال: asp

whfrwhfr
دوشنبه 04 مرداد 1395, 20:20 عصر
سلام دوستان من میخوام برای سایتم قسمت پرسش و پاسخ قرار بدم لطفا راهنماییم کنید که به چه صورت میتونم این کار را انجام بدم و کدهای مربوطش چی هستن؟ با تشکر

پیام حیاتی
دوشنبه 04 مرداد 1395, 22:48 عصر
https://www.google.com/search?q=how+to+create+faq+page+in+html&oq=how+to+create+faq+&aqs=chrome.3.69i57j0l3.13665j0j4&client=tablet-android-lenovo&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8

bomb23
سه شنبه 05 مرداد 1395, 07:08 صبح
سلام
چیزی که از سوال میخواید رو متوجه نشدم! کلا نمیدونید ساختار دیتابیس چی باشه و ... یا فقط توی کد نویسیش موندید؟
شما در سادهترین حالت باید یه جدول Question و یه جدول Answare داشته باشید. جدول Answare کلید خارجی QuestionID رو داخل خودش داره و همچنین UserID.

whfrwhfr
سه شنبه 05 مرداد 1395, 17:34 عصر
سلام
چیزی که از سوال میخواید رو متوجه نشدم! کلا نمیدونید ساختار دیتابیس چی باشه و ... یا فقط توی کد نویسیش موندید؟
شما در سادهترین حالت باید یه جدول Question و یه جدول Answare داشته باشید. جدول Answare کلید خارجی QuestionID رو داخل خودش داره و همچنین UserID.

بیشتر رو کدنویسیش ولی یه توضیحی هم در مورد دیتابیسش بدین که متوجه بشم خیلی خوب میشه . تشکر از شما

bomb23
چهارشنبه 06 مرداد 1395, 06:29 صبح
دیتابیس رو گفتم دیگه.
بخش کدنویسی هم که خب شما الباقی سایت رو نوشتید اینم مثل نمایش اخبار میمونه از بانک بگیرید و نمایش بدید.

whfrwhfr
پنج شنبه 07 مرداد 1395, 09:00 صبح
دیتابیس رو گفتم دیگه.
بخش کدنویسی هم که خب شما الباقی سایت رو نوشتید اینم مثل نمایش اخبار میمونه از بانک بگیرید و نمایش بدید.

لطفا یکم بازترش کنید وبیشتر توضیح بدید و اگه امکانش هست یه فرم از دیتابیس و کدنویسیش برام بفرستید و یا اینکه یه سایت که به صورت کامل توضیح داده بهم معرفی کنید. با تشکر