PDA

View Full Version : کم کردن از موجودی کالا

reza_ali202000
چهارشنبه 06 مرداد 1395, 17:27 عصر
سلام دوستان.
یه ضایعاتی هست با دویست سیصد تا نیرو. کارشم از اسمش پیداست خریدار ضایعات:چوب سبد اهن و غیره به صورت کیلویی هست. حالا یه مشکل کوچولو هست اینکه مثلا صدکیلو سبد موجودی انبارشه و فروشش هم میتونه دونه ای بفروشه هم میتونه کیلویی و میتود از موجودی انبارش کم بشه. نکته مهم اینه که توی یه خرید ممکنه ضایعات پلاستیک قاطی داره هم سبد هم دمپایی. این مورد برا تمام خریدا صدق میکنه. توی یه فاکتور ممکنه هم عددی بفروشه هم کیلویی.
نکته دون اینه که قیمت چقدر پیشنهاد بدم. تمام نکات حیابداری انبارداری هم داره. قسمت فاکتورش فقط فرق داره با مدیریت کارکنانش
ممنون دوستان

aryadev
چهارشنبه 06 مرداد 1395, 18:15 عصر
2,500,000 تومان

mrprestige
پنج شنبه 07 مرداد 1395, 13:09 عصر
2,500,000 تومان
سلام دوست من ، میشه بگید طبق چه معیار و منطقی این قیمت رو دادید ؟؟

ciavosh
پنج شنبه 07 مرداد 1395, 15:44 عصر
سلام دوستان.
یه ضایعاتی هست با دویست سیصد تا نیرو. کارشم از اسمش پیداست خریدار ضایعات:چوب سبد اهن و غیره به صورت کیلویی هست. حالا یه مشکل کوچولو هست اینکه مثلا صدکیلو سبد موجودی انبارشه و فروشش هم میتونه دونه ای بفروشه هم میتونه کیلویی و میتود از موجودی انبارش کم بشه. نکته مهم اینه که توی یه خرید ممکنه ضایعات پلاستیک قاطی داره هم سبد هم دمپایی. این مورد برا تمام خریدا صدق میکنه. توی یه فاکتور ممکنه هم عددی بفروشه هم کیلویی.
نکته دون اینه که قیمت چقدر پیشنهاد بدم. تمام نکات حیابداری انبارداری هم داره. قسمت فاکتورش فقط فرق داره با مدیریت کارکنانش
ممنون دوستان

به نظر من از ۱۵ پایینتر نیا.

reza_ali202000
پنج شنبه 07 مرداد 1395, 17:17 عصر
ضمن تشکر از دوستان. نظر خودم اینه که هر کالا بتونه تا یک سلسله مراتب ارث بری از کالای دیگه داشته باشه و بتونه روی والد تاثیر کم و زیاد بزاره.
دوستان مشارکت کنین شاید مشکل فردا بقیه دوستامون هم باشه

reza_ali202000
جمعه 08 مرداد 1395, 14:09 عصر
toptoptopTop