PDA

View Full Version : سوال: معرفی کتاب جاوا

TheNobelium
چهارشنبه 06 مرداد 1395, 21:38 عصر
درود
من جاوا رو به صورت معمولی و متوسط بلدم . الان سعی دارم اطلاعاتم رو ببرم بالا به خاطر همین دارم فیلم آموزشی میبینم و میخام یه کتاب هم بخرم . به نظر شما چه کتابی بخرم تا بتونم سطح برنامه نوسیم رو بالا ببرم ( توجه کنید که سطحم متوسطه پس کتاب های مبتدی پیشنهاد ندید )

از یکی پرسیدم گفت کتاب های دیتل ( خودمم قبلا کتاب c++ دیتل رو خریده بودم خوب بود ) نظرتون راجع به کتاب های زیر چیه ؟

کتاب چگونه با JAVA برنامه بنويسيم - دیتل
کتاب راهنمای جامع برنامه نویسان JAVA - دیتل
ممنون میشم راهنماییم کنید

pe32_64
چهارشنبه 06 مرداد 1395, 23:23 عصر
درود
من جاوا رو به صورت معمولی و متوسط بلدم . الان سعی دارم اطلاعاتم رو ببرم بالا به خاطر همین دارم فیلم آموزشی میبینم و میخام یه کتاب هم بخرم . به نظر شما چه کتابی بخرم تا بتونم سطح برنامه نوسیم رو بالا ببرم ( توجه کنید که سطحم متوسطه پس کتاب های مبتدی پیشنهاد ندید )

از یکی پرسیدم گفت کتاب های دیتل ( خودمم قبلا کتاب C++‎ دیتل رو خریده بودم خوب بود ) نظرتون راجع به کتاب های زیر چیه ؟

کتاب راهنمای جامع برنامه نویسان JAVA - دیتل

ممنون میشم راهنماییم کنید
اینم خوبه خیلی :Thinking in Java Fourth Edition

[younes]
چهارشنبه 06 مرداد 1395, 23:30 عصر

اینو خوندم بدک نیست ولی فونت نمونه کد هاش یکم ریزه و چیزای مهمی مثل xml رو رها کرده بجاش در مورد jsf و سرولت نوشته (در حالی که باید در مورد هر کدوم یه کتاب 800 صفحه ای مطلب بنویسند).....
از javafx هنوز هیچ خبری نیست تقریبا تو هیچ کتابی ندیدم....

TheNobelium
پنج شنبه 07 مرداد 1395, 20:46 عصر
ممنون از راهنمایی دوستان

میخام کتاب فیزیکی و با زبان فارسی ( ترجیحا ترجمه ) باشه . انگلیسیم خوبه ولی سرعتی که در خوندن کتاب فارسی دارم در خوندن کتاب انگلیسی ندارم