PDA

View Full Version : خروجی به Word

ATA_TABRIZ
پنج شنبه 07 مرداد 1395, 10:07 صبح
با سلام
دوستان بنده با استفاده از تایپکهای قبلی که دوستان زحمت کشیده بودند و راهنمایی کردند تونستم انتقال به ورد را انجام دهم فقط مشکلی که هست اینه که اطلاعات به صورتی که در فرم هست نمیآید و تمام خطوط بهم میخورد اولا کلا چپ چین میشود و ...
در صورت امکان راهنمایی بفرمایید
با تشکر

ATA_TABRIZ
یک شنبه 10 مرداد 1395, 08:15 صبح
با سلام
دوستان بنده با استفاده از تایپکهای قبلی که دوستان زحمت کشیده بودند و راهنمایی کردند تونستم انتقال به ورد را انجام دهم فقط مشکلی که هست اینه که اطلاعات به صورتی که در فرم هست نمیآید و تمام خطوط بهم میخورد اولا کلا چپ چین میشود و ...
در صورت امکان راهنمایی بفرمایید
با تشکر

از دوستان کسی در این مورد تجربه کار ندارد؟؟؟؟

ATA_TABRIZ
چهارشنبه 13 مرداد 1395, 10:03 صبح
آقا یه نفر هم به ما کمک کنه ممنون از لطفتون

e601
پنج شنبه 14 مرداد 1395, 11:19 صبح
سلام
از چه کدی استفاده میکنید؟

ATA_TABRIZ
سه شنبه 19 مرداد 1395, 17:48 عصر
سلام دوست گرامی
از دستور زیر استفاده میکنم منتها align چ÷ به راست یعنی مکان نما برعکس حرکت میکند
DoCmd.OutputTo acOutputForm, "Frm1", "RichTextFormat(*.rtf)", "d:\Test.DOC", True, "", 1

ATA_TABRIZ
دوشنبه 25 مرداد 1395, 08:19 صبح
آقا یه نفر هم به ما کمک کنه ممنون از لطفتون

e601
دوشنبه 25 مرداد 1395, 11:18 صبح
سلام
شرمنده من فراموش کرده بودم سر بزنم.
دوست عزیز من نمیدونم محتویات فرم شما چی هست و به چه صورت ذخیره میشه ولی در حالت کلی شما باید از اتوماسیون داخلی آفیس برای ویرایش فایل ورد خروجی استفاده کنید. بصورت زیر:

Dim wdApp As Word.Application
Dim wdDoc As Word.Document

Set wdApp = New Word.Application
wdApp.Visible = True

Set wdDoc = wdApp.Documents.Open("d:\Test.doc")

wdDoc.Paragraphs.ReadingOrder = wdReadingOrderRtl

With wdDoc
.Save
.Close (True)
End With

wdApp.Quit False

کد بالا فایل test.doc رو باز میکنه، دیرکشن فایل رو راست به چپ میکنه، و در نهایت فایل رو ذخیره میکنه.
میتونید کد بالا رو بعد از کد خودتون قرار بدید و تست کنید.

فقط 3 نکته:
1. در خط پنجم اگه از true استفاده کنید فایل مورد نظر باز میشه، تغییرات اعمال میشه و در نهایت بسته میشه. اگر از false استفاده کنید فایل باز نمیشه و کل عملیات در پس زمینه انجام میشه.
2. در خط 12 میتونید بجای save از دستور saveas استفاده کنید و نام فایل جدید رو بهش بدید تا تغییرات روی فایل اصلی اعمال نشه.
3. یادتون باشه در منوی references تیک گزینه microsoft word xx object library رو باید تیک بزنید.

تست کنید ببینید چی میشه...