PDA

View Full Version : ایجاد آیکون برای کار با برنامه وب اپلیکیشن

resident
یک شنبه 10 مرداد 1395, 09:29 صبح
سلام.
من یه وب اپلیکیشن نوشتم. میخوام برای کاربرها یه آیکون بزارم روی دسکتاپشون که وقتی روش کلیک می کنن برنامه اجرا بشه. چطور باید این کار رو انجام بدم؟
مرسی

پیام حیاتی
یک شنبه 10 مرداد 1395, 12:08 عصر
سلام.
من یه وب اپلیکیشن نوشتم. میخوام برای کاربرها یه آیکون بزارم روی دسکتاپشون که وقتی روش کلیک می کنن برنامه اجرا بشه. چطور باید این کار رو انجام بدم؟
مرسی
یه برنامه وینوز فرم هم بنویسید که شامل یک آیکن باشه ، زمانی که روش کلیک کرد سایت یا وب اپ باز بشه وگرنه از طریق وب شما دسترسی به میزکاری کاربر ندارید.

resident
یک شنبه 10 مرداد 1395, 12:21 عصر
یه برنامه وب فرم هم بنویسید که شامل یک آیکن باشه ، زمانی که روش کلیک کرد سایت یا وب اپ باز بشه وگرنه از طریق وب شما دسترسی به میزکاری کاربر ندارید.

خب میتونیم یه shortcut از صفحه اصلی وب اپلیکیشن بزاریم روی دسکتاپ و برای اون آیکون تعریف کنیم.
اگه اشتباه میگم اصلاح بفرمایید

پیام حیاتی
یک شنبه 10 مرداد 1395, 22:02 عصر
من نمیدونم هدفتون از این کار چیه توضیح بدید می خواین چه کاری انجام بدید؟!
سایت بر روی شبکه محلی شرکت یا سازمان خاصی هست و برای راحتی کار میخواین ایکنی روی میزکاری کاربران بزارید که با کلیک سایت باز بشه؟یا ..

resident
یک شنبه 10 مرداد 1395, 22:08 عصر
من نمیدونم هدفتون از این کار چیه توضیح بدید می خواین چه کاری انجام بدید؟!
سایت بر روی شبکه محلی شرکت یا سازمان خاصی هست و برای راحتی کار میخواین ایکنی روی میزکاری کاربران بزارید که با کلیک سایت باز بشه؟یا ..

برنامه روی شبکه یه شرکت هست. در حالت عادی کاربرها باید مرورگر رو باز کنن، IPسرور رو بزنن نو Address bar و برنامه اجرا بشه.
برای اینکه هر باز نیاط نباشه IP سرور رو بزنن،من یه shortcut از اون page روی دسکتاپ کاربرها گذاشتم.
در حال حاضر این shortcut آیکونی نداره. میخوام براش آیکون بزارم اما نمیخوام این آیکون ویندوزی باشه چون ممکنه فرد این shortcut رو روی موبایلش هم بخواد بزاره